Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy Xiaomi kopizza az...

Huawei vagy Xiaomi kopizza az Applet valójában?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokat, hogy Apple elvileg megvette a Huaweit emiatt van az hogy Huawei tiszta olyan mint egy iphone külsőleg meg belsőleg is de Xiaomi is mondjak hogy "kínai Apple". Akkor most ki kit kopiz valójában?

2018. dec. 4. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A Huawei már kezdi az egyedi arculatát építeni. A Xiaomi most tényleg nagyon másol, notebookokat is:

[link]

(még a nevüket is Air ill. Pro)

2018. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Inkább az Apple-nak kéne kopizni a Huawei-t, mondjuk belső tárhely szempontjából. :D
2018. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
iPhone 5-ös voltam, aztán tértem át Huawei P20 Prora, és tiszta olyan operációs rendszere van mint az IOS-nek, mintha iPhone X lenne a kezemben..
2018. dec. 4. 21:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont Xiaomi OS-e felülete csak sima MIUI ami hagyományos Android, de Huaweié..
2018. dec. 4. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

"Apple elvileg megvette a Huaweit"

Ezt a nagy hülyeséget meg honnan vetted?

2018. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Egyik sem és mindegyik. Hasonló funkciót látnak el, így nem meglepő, hogy a forma is hasonló. És ha valamelyik gyártó kifejleszt valami hasznos újdonságot, akkor azt általában a többiek is alkalmazzák -az Apple-t is beleértve...

Időnként a nem annyira hasznost is yjó példa erre az Essential által kialált notch, ami mára mindenhol elterjedt...

2018. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!