Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonom van és...

Kádár Hannah kérdése:

Huawei telefonom van és folyamat azt írja ki, hogy a "messenger használja az akkumlátort" vagyis meríti. És már mindent próbáltam, hogy ne merítse vagy energia takarékossá állítsam de nem sikerült?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit kéne rajta beállítsak vagy hogyan? Hogy ne merüljön a teló.. (Huawei y6 prime 2018as telóról van szó)

2018. dec. 5. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Töröld le az alkalmazást.
2018. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy próbáltál mindent, csak mindent, amiről tudsz és amihez a rendszer hozzáférést enged.
2018. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már tényleg takarékos üzemre állítottad akkor...

Amikor az értesítés megjelenik a sávban oldalra húzd el de ne teljesen hogy "kidobja" az értesítést.Ha sikerült megjelenik egy pici beállítás ikon amibe belépve be tudod állítani az értesítés tiltását.

A messenger egyébként a leg akkugyilkosabb alkalmazás...esetleg használj LITER verziót...hátha.

2018. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:))) jót röhögtem...LITE verziót...
2018. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Es ezeken mit rohogtel olyan jot? Azt hogy normalis valaszojat kaptal? Torold es kesz,tenyleg a messenger fogyaszt szinte a legtobbet.
2018. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy normalis valaszokat kapott* bocsi elirtam
2018. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs...nem nyilván...ugyanaz a hozzászóló vagyok mint az azt megelőző...Elnézést.

2018. dec. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden alkalmazásnál ezt írja ami megy, spotify, soundcloud, Messenger.
2018. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jót röhögtél?

De jó neked, mert én nem.

Egy kérdést tettem fel amit más sem tudhat szerintem.. És ha nem tetszik akkor nem kell ide kommentelni és elolvasni sem ;)

2018. dec. 6. 22:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

#3,#4,#7 hozzászólás IS az enyém...JÓ LENNE hogyha oktatás helyett mindenki folyamatában olvasná a hozzászólásokat.

Még én kérek elnézést...értetlen emberek...

2018. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!