Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad nagyobb amperrel...

Szabad nagyobb amperrel vezeték nélkül tölteni egy iPhonet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásároltam egy vezeték nélküli varta telefontöltőt. Az útmutatójában az szerepel, hogy legalább 5V és 1500mA-ral csatlakoztassam. Arra gondoltam először, hogy az Iphone 8-am töltőjébe dugom be, de az csak 1 amperes. Ezért egy Samsung töltőegységre dugtam ami 5V és 2.0A.

Nem fog károsodni a telefonom vagy az akkumulátora, ha így töltöm? Válaszokat köszi!



2018. dec. 6. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

"legalább 5V és 1500mA"

Mivel a 2A ennek eleget tesz igy nem fog károsodni.

2018. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! és ez normális, ha meleg a telefon töltés közben? :) Kábellel nem szokott melegedni
2018. dec. 6. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, igen, mivel a vezeték nélküli töltéssel rengeteg a veszteség, ami hő formájában megy el. Én emiatt nem is használom, szerintem kinyírja az akksit ez a hő.
2018. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!