Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek ezután Huawei...

Ti vennétek ezután Huawei telefon?

Figyelt kérdés
Mármint a jelenlegi "botrány" miatt...

2018. dec. 7. 09:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%

1.: Alapban nem vennék kínai terméket.


2.: Őszintén, tőled milyen adatot lophat el a kínai állam?

Lex@rják, hogy lefekszel a Józsival, a bankszámládon lévő 3420 forint sem izgatja őket...


Akkor meg, ha fontos ember vagy (politikus, bíró, milliárdos,...), nem engedi a biztonsági protokol.

2018. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Iphone után Huaweit vettem nem bántam meg, botrányok se érdekelnek bár azt se tudom mivan.

Ez egy feltorekvo márka jó készülékekkel.

Iphone után meg főleg jó mer az egy unalmas készülék ahhoz képest.

Vagy még Samsungot vennék.

2018. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szó szerint mindenhol buknak ki a csontvázak a szekrényekből. Most éppen a Huawei van soron.
2018. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy?


Miért az Audi főnököt meg rendőrök vitték el a nyáron.


Amúgy nekem van egy Huawei, mármint Honor és nagyon jó telefon.

2018. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most vannak botrányok, de mindent nem kell elhinni. Sokszor csak túlságosan felfújja a dolgot a média, holott lehet a negyede sem fedi a valóságot. Szerintem meg nem kell mindent elhinni amit a média kitálal, mert simán lehet hogy valaki a világon kitalálta ezt a pletykát hogy picit elnyomja a céget, azért hogy más cégnek is legyenek vásárlói. A Huawei elég népszerű telefon, nyilván egy kevésbé népszerűbb cég akar magának hasznot azzal hogy felbérelt egy hülyét hogy picit járassa már le a konkurenciát.

Én simán vennék Huaweit. Titkolni valóm nincs. Másik az hogy számomra ez vált be a legjobban. Nagyon régen Nokia párti voltam amikor még nem léteztek okostelefonok. Amikor meg kezdtek bejönni az okostelefonok akkor a nokiának kb leáldozott az egész, a Microsoft megvásárlása után még inkább sz@r volt, így elpártoltam tőlük, és mentem a Samsunghoz mert az is elég megbízható volt. Azzal sem volt bajom, mert volt már Samsung telefonom ami céges volt, és tetszett, ezért vettem magán telefonnak is azt, de megbántam, mert nem volt valami jó, 1 évig volt használható utána már ezer sebből vérezni kezdett. Aztán akkor sokan mondták hogy Samsungból csak a drágább fajtát érdemes venni, és azért annyira nem voltam toppon anyagilag hogy azt megengedjem magamnak, ezért vettem akkor Huaweit mert dicsérték hogy jó, több ismerősöm is csak ajánlotta főleg a "P" szériát, fórumokon is csak jót olvastam szóval vettem egyet még 2015-végefelé és megmondom őszintén azóta teljesen megvagyok elégedve. Eleinte kételkedtem mégis hogy kínai gyártó, meg nem az a népszerű mint a Samsung, Nokia, Sony, Motorola stb...


De megmondom őszintén már a második Huawei készülékem van és semmi bajom vele. Az tetszik benne hogy a Lite széria elég tartós, mert az elmúlt 1 évben többször volt hogy kiesett a kezemből elég magasról is esett már durván vizet is kapott amikor egy felhőszakadásnál bőrig áztam és meg sem kottyant a készüléknek. Egyedül az üvegfólia van berepedezve, de a készülék képernyőjén egy darab sérülés nincs. Nekem ez is nagy szempont hogy mennyire strapabíró. Én gyakran járok a hegyekbe bicajjal, vagy csak simán gyalog, gyakran dolgozom olyan helyen ahol fémporok a levegőben szálnak, bele a ruhámba, zsebembe, ami rettenetesen karcol eddig nem ártott a készüléknek. Meg persze télen sokat járok korcsolyázni ami sok eséssel jár, sokszor oldalra esek pont rá a combomra szinte ahol a telefonom van zsebre téve, és ezeket mind bírja.

Volt már olyan régebbi készülékem ami ezeket nem tolerálta. Szóval ezen is elgondolkozom hogy mi mennyire bírja.

2018. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Szia(sztok)!

(...csatlakozva az előttem szólóhoz...ha megengedi)


HA nincsen titkolnivalód akkor mindegy.

Az APPLE és a Samsung egymásnak gyárt perifériákat,alkatrészeket...mégis pereskednek.

A ZTE, a Huawei,a Xiaomi kémkedik a kínai államnak a készülékeken...

A GOOGLE (igen,az android...)kémkedik a felhasználók internetes szokásai,helyszínfelkeresései rögzítésével.(a felhasználói kikapcsolás ellenére...

Az IPHONE ugyanezt csinálja és "közvetíti" a felhasználói szokásokat...

Az okoseszközök(pl TV) gyűjtik az információkat a használati szokásokról és azt küldik a szoftvergyártónak elemzésre...

A Kaspersky vírusvédelmi cég az orosz állam nemzetbiztonsági szolgálatának gyűjt adatokat...

stb,stb,stb...


A kémkedés egyik szempontból adatgyűjtés a másik "államról",másik szempontból a begyűjtött adatokat feldolgozva a saját szolgáltatásait tudja egy cég felhasználóbarátabbá tenni.Minél több az adat annál pontosabb lehet a szempontok változása.

A felhasználó járul hozzá (ÁSZF,apróbetűs...stb) az adatai használatához vagy az adatgyűjtésről semmilyen formában nincsen tájékoztatva, akkor kémkednek utánunk.

Ezen esetek nagyobb része gazdasági nézőpontból indított kampány a másik fél felé.

2018. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Jó buta vagy látszik. Zárkózz be a szobába hűzz ki mindent és imádkozz, hogy a műholdakról nem fognak megfigyelni.
2018. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6#

Ha még is figyelnek leszarom, mert jó ez a Huawei telefonom ami van.

Mellesleg meg nem minket figyelnek meg, de ha az Orbán Viktort meg is figyelik pl ne aggódj nem a telefonjaba tárolja az olyan dolgait, meg nem olyan hülye hogy bármi olyan infót beirjon a telojaba xd

Mellesleg meg ott a Google Chrome, az nem android.. És mégis minden szart eltarol, megfigyel, ha be vagy jelentkezve meg is tudod nézni.

2018. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Huawei telefonom van, és legközelebb is azt fogok venni. Volt már Samsungom és LG telefonom, kb mindig azt veszem, aminek a kinézete és a felhasználói felülete tetszik.

A botrányokra nagy ívből tojok, ezt a mostanit csak az USA kormány fújta fel.

Nekem amúgy sincs titkolni valóm.


Én meg pl Samsungot nem vennék többet, mert túl vannak árazva és tele vannak pakolva számomra fölösleges appokkal, amiket törölni sem lehet.

2018. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia #8!

...Még JÓ(!?) hogy végigolvastad és értelmezted a hozzászólásomat...

:(

2018. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!