Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás elott allok,...

Telefonvásárlás elott allok, de tanácstalan vagyok. Iphone 8 plus vagy Huawei P20 pro dual sim?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Iphone 8 Plus. A Huawei P20 Pro egy remek hardver, de az Android az IOS-hez képest gagyi.


Bá több csilivili testreszabhatóság van Android alatt, de nincsenek a készülékekhez naprakész biztonsági és funkcionális frissítések, pl. tavalyi P10-re sincs aktuális Android 9.

Emellett a Google adatkezelése teljesen etikátlan, abból élnek, hogy profiloznak mindenkit, hogy testreszabott termékeket tudjanak nekik reklámozni.

2018. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A Huawei P20 Pro egy remek hardver, de az Android az IOS-hez képest gagyi."


Igen, igen. Csak azt a remek akkumulátorát tudnám feledni. Az iPhonom naponta szerepel a töltőn, az Androidom meg 3-4 naponta, és kizárólag azon játszok

2018. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy vélem, hogy az Iphone telefonok túlárazottak.

A Huaweinek valóban nagyon jól birja az aksija a strapát, kamerája sokkal szebb képet tud készíteni. A kijelzője szebb a Huaweinek, hiszen kis kávája van, majdnem az egész előlap kijelzőből áll, míg az Iphone kávája elég vastag.

2018. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

én meg úgy vélem h az apple termékek nem túlárazottak csak prémium kategória

ha megengedheted magad akkor iphonet vegyél mert rendszerügyileg jobb vásár mint bármelyik androidos teló

2018. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha iphonet veszel akkor az elején szebb képeket csinál,de direkt úgy tervezik az operációs rendszerét,hogy nagyjából 2 év után úgy belasul,hogy majdnem használhatatlan lesz,emelett az aksi se túl erős.

Ha huaweit veszel akkor egy nagyon kevéssel lassabb telefonod lesz,de az még 3 év után is fogja hozni a szintet és szerintem kamerában is veri az iphonet,aksiban meg főleg.

Tehát inkámb azt kéne megválaszólni,hogy divattelefont 2 évig vagy normálisat 3+ évig

2018. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Úristeen 🤣🤣 pont hogy az iphone bírja tovább. Most váltottam iphone 7 re. Az iphone 6 om 4 évig bírta. Igen a LEGÚJABB ios 12 belassította. De egy 4 éves android hol kapja meg a legújabb os t? Igeen az iphone akksija gyengébb de a + modelleknek az akksika sokkal nagyobb. Nyilván a nagyobb kijelzője miatt is de akkor is sokkal tovább bírja mint a sima modell. Aki még nem használt iphonet az tényleg nem érzi a különbséget. Videón sem érződik hogy milyen, csak ha használod
2018. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#5ös vagyok,volt már samsungom,iphon 6om és most huaweiem van.

Tehát van tapasztalatom mind a 3 nagy gyártótól nem videók alapján irtam amit irtam.

Samsungokat inkámb hagyjuk,de az iphone és a huawei között szerintem kezd óriási különbség lenni.

Nem bántam meg,hogy váltottam és én már maradok ennél a gyártónál vagy max.honor(ugyan az a gyártó).

Van olyan ismerösöm akinek iphone 8-a van és olyan is akinek 10x-e.

A 8as gazdája azt mondta,hogy nagyjából fél év kellett hogy elkezdjen lassulni a 10x-nek 8 hónap.

Én mate 10et használok és még mindig akadás nélkül fut rajta minden.


Azt nem tudom,hogy a kérdező mennyire fogja kihasználni a telefon adotságait,de nekem munkából kifolyólag a nagyobb akumlátor is szükséges és nincs kesvem power bankokkal vagy konektort keresve dolgozni egész nap

2018. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a másfél éves iPhone 7 em nem akad

nem tudom miről beszélsz

androidos telóba láttam már olyan ami egy pár hát után beakadt

2018. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!