Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes venni...

Esr kérdése:

Melyik telefont érdemes venni Nokia-Samsung-Huawei gyártóktól? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Hello!


Szóval Telekom Magenta 1es csomagra váltok, van 30ezer kedvezmény, ha mellé veszek telefont az lejön a telefon listaárából.

A gond, hogy nem használom, használnám ki teljes mértékben. A csomag kapcsán van 5000 perc ingyenes beszélgetés vezetékes telefonról bármely vezetékes és mobil hálózatban. Cégnél benn, megint csak nem kell használni a telefonom ilyen szempontból. Maradék időszakban meg kbre otthon viber, illetve GPS kapcsán használnám, illetve arra a minimál időszakra, míg cégtől haza nem érek, de akkor meg néha szeretek inkább offline lenni, és nem bambulni a képernyőt, szóval aki akkor keres pech, visszaírok később. Van egy giga adatforgalom a telefonhoz a csomagban majd. Nincs insta, selfizés a részemről, facséről lejöttem, szóval telefon az valóban telefon, munkaeszköz-kisegítő lehetőség.

Okosabbat nem éri meg szerintem nekem most venni, illetve ha váltok céget, valószínűleg kapok úgyis egy céges telót.


Amely típusokat kinéztem:

Nokia 5ös

Samsung A5, J3, J5 mind a három 2017es.

Huawei P9 Lite, P10 Lite.


Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel a típusokkal kapcsolatban? Jók, rosszak? Wifire mennyire könnyen kapcsolódnak, dobáltatják le magukat? Mire érdemes figyelni velük kapcsolatban?


Előre is köszönöm válaszokat!



2018. jún. 1. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah még annyi, hogy ez az egy giga adatforgalom, kbre mire elég a leírtak mellett. Amint tehetem wifire csatlakoztatnám a telót, ha nem akkor persze az adatforgalomból használnék fel.
2018. jún. 1. 19:25
 2/3 ede1219 ***** válasza:

Nokia 3-asom van egy éve, teljesen jól működik, wifi stabil.


Az 1 giga nem tudom mire elég, én vodás vagyok, a szocialmedia havi kb. 400 forintért nem számít bele a adatforgalomba, korlátlanul használhatom.

2018. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah, keret, mert látom máshol előkerült. Kbre 70 körülig ok.
2018. jún. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!