Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az eladási posztokhoz miért...

Az eladási posztokhoz miért írják oda hogy pl.30-as vagy 20-as függő?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent?
2018. dec. 9. 10:24
 1/5 repulo ***** válasza:
Nincs függetlenítve a teló.
2018. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
Azt jelenti hogy csak egy szolgáltató SIM kártyájával használható, másikkal nem (20-Telenor, 30-T-Mobil, 70-OVodafone).
2018. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha ilyet látsz, már menj is tovább. Mert a tulajnak ingyen függetleníti a szolgáltató.
2018. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

már persze, ha az első tulajdonos árulja. jó nyilván így kéne lenni...én legalábbis nem vennék olyan régi telefont, amit még akkor adtak el a mostani tulajdonosának, amikor nem volt ez az ingyen függetlenítési lehetőség behozva.


én amúgy ezt sem értem, miért kell...megkapod a telefonnal az összes papírt stb, esetleg még adás-vételit is írtok, miért nem fogadják el a szolgáltatónál...

2018. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 repulo ***** válasza:
59%

#4.

Fogyasztói társadalomban élünk, vagy mi a szösz.

Vegyél, vegyél, vegyél, minket soha el ne hagyj! :-)

2018. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!