Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MMS-ben átjön a videó, de nem...

MMS-ben átjön a videó, de nem indul? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elnézést, kissé kacifántos a sztori.


Nekem Samsung J5 2016, Vodafone RED, partner: készülék nem tudom, Telekomos.


SMS-ben chateltünk, mert új a készüléke és nem telepített eddig semmit.

Tegnap átjön(!!!!!!!) egy üzenet (ugye azt tudjuk hogy az SMS és MMS ugyanabban a gyári applikációban jelenik meg), egy rossz minőségű állókép (kimerevített videónak néz ki) 61,7MB terjedelmű videó gyanánt jelzi.

De ráklattyantok, semmi.

Arról már értesültem hogy az MMS-nek vannak terjedelmi méretkorlátai, tehát sima MMS mellékletben nem lehet többtíz megabájtot utaztatni, de semmi link nem jött, hogy honnan tölthetném le vagy valami.


Volt másnak hasonló és tudott tenni valamit?


Köszi előre is.



2018. dec. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az mms arabol siman vehetett volna annyi mobilnetet (ha valami veletlen folytan nincs wifi a kornyeken) ,hogy orakig beszelgethettetek volna messengeren.
2018. dec. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de nem oldja meg az én szituációmat.
2018. dec. 10. 06:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az MMS-ért mindig a fogadó fél szolgáltatója felel, jelen esetben a Vodafone. Az SMS pedig fordítva működik, ott a küldő fél szolgáltatója felelős a kézbesítésért.


Egy MMS 300 kB lehet, ez meg 62 MB... Nyilvan a kezdőképkocka átment és ennyi. Nem ajánlom, hogy felhívd a Vodafone-t, mert kb. ezt fogják mondani, másrészt ez az ÍJ kategória... Trabanttal meg Wartburggal sem szokás a Le Mans-i 24 órás versenyen indulni...

2018. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3as köszi a tájékozatást.

Amúgy a voda ügyfélszolgálatot felhívtam még a válaszod beírása előtt. Ugyanezt mondták a kioktatós példád nélkül.


Amúgy a helpdeskes csaj korrekt volt. Semmi hűha meg "nadehülye ezt se tudja". Kérdeztem, válaszolt, megértettem, elköszöntünk.


Nem mindenki gondolja úgy hogy teljesen magától értetődően kell mindenkinek IT zseninek lennie.

MMS üzenettel korábban alig volt dolgom és sosem érdekelt a mögöttes technika.

2018. dec. 12. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!