Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam vissza az...

Hogyan állítsam vissza az eredeti videót?

Figyelt kérdés
Iphone 8 plus készülékemen ma vettem fel egy videót ami kb 10perc lett és több darabba szerettem volna szétvágni, azonban amikor megvágtam az elsőt véletlen arra mentem hogy tirim original és nem arra hogy save as new clip és ezért az eredeti videó eltűnt és a 10percből kb 2,5perc maradt, és hiába megyek rá hogy edit stb mert képeknél ugye visszalehet a vágott képet állítani az eredetibe azonban ezt itt nem hozza be és nem tudom mi a megoldás viszont szükségem lenne a teljes eredeti videóra. Mit tegyek ilyenkor? válaszokat köszi előre is!

2018. dec. 3. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az így járás esete forog fenn.
2018. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!