Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iphone 7plus vagy 1éves...

Új iphone 7plus vagy 1éves iphone 8 plus ugyanannyiért? Melyik a jobb vétel

Figyelt kérdés

160ezer Ft-ért tudnék venni vagy egy 128gb-os iphone 7 plust ami teljesen új, vagy ugyanennyiért egy 1éves elvileg hibátlan 64gb-os iphone 8 plust. Mit gondoltok melyiket válasszam?

A legfontos tényezők számomra a tárhely és a kamera . Nemtudom melyik lenne a jobb. Vélemények?


2018. dec. 9. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az új 7-est venném (ha nem az SE mérete lenne a kedvencem, meg mellé egy Ipad).


Okok:

- egy év alatt kicsit aktívabb használattól 15-20%-ot kopik az akksi, 80%-ost már ajánlott cserélni

- jó az a 128 GB

- 35% plusz teljesítmény nekem nem ér annyit, hogy olyan telefont nyomkodjak, amivel más budira járt (magamból indulok ki..:) )

- 8-as vastagabb, csúszosabb, törékenyebb, amit nekem nem kompenzál a vezetéknélküli töltési képesség, mert nem veszek ilyen töltőt

2018. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az aksija 92%os a 8plusnak
2018. dec. 9. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egy év gari is ér azért valamit...

Én a 7 Plust venném, de ha az 1 éves 8 Plusz választod, az is oké.

2018. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!