P20 pro vagy s9?

Figyelt kérdés
Melyikkel járnék jobban?

2018. dec. 11. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
P20 pro. Nekem iphone x-em van, barátnőmnek p20pro. A huawei is elképesztően stabil, jobban bírja az akksija és olyan képeket csinál, mint egy profi gép. Azt hiszem a huawei felért a mobilpiac csúcsára. Szerintem jelenleg nincs jobb.
2018. dec. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
P
2018. dec. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
P20 Pro
2018. dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
iPhone x ha telefont Akarsz
2018. dec. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attol még, hogy jó partnert talált a kamerákhoz a Leica személyében, attól még nem csak a kamera a fő szempont. Ugyanolyan stabilan üzemel egy S9 is és egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy egyik jobb a másiknál. Ha a számokat nézzük, a Kirin 970 elmarad a jelenlegi generációtól teljesítményben (Snapdragon 845, Exynos 9810), viszont +2GB RAM van benne az S9-hez képest. Tulajdonképpen inkább az S9+ versenytársa a P20 Pro, ami már RAM-ban sem szenved hiányt. Amit biztosra tudok, hogy a kamerát leszámítva valószínűleg mindenben jobban járnál az S9-el, mivel olcsóbb eleve.
2018. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen P20 pro.
2018. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen egyértelműen p20 pro?

ti milyen "szakértők" vagytok? XDD

s9 előnyei:

-gyorsabb

-jobb felépítés

-jobb kijelző

-Jobb videók

-jobb előlapi kamera

-jobb vízállóság

-hosszabb frisstítések

-nincs kínai kémhálózat a telódban


p20 előnyei:

-40 MEGAPIXEL AMIT SOHA NEM HASZNÁLSZ KI ÉS SEMMI ÉRTELME


na most dönts :DD

2018. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szöul vagy Sencsen, na ez szerintem pont mindegy... Nem egy puszipajtások, de ez bármikor változhat... Mindegy, telefon témánál ne hozzuk már elő a világpolitikát is :D Azt leszámítva nagyjából jól mondtad #7. Amit még én is kihagytam, az az üzemidő, mivel abban jelentősen jobb még az S9+-nál is a P20 Pro.
2018. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!