Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vagy Vodafone?

Telenor vagy Vodafone?

Figyelt kérdés
Sima feltöltőkártyás telefonszámot szeretnék. Néha hívásra és néha SMS-re - legfőképp mobilnetet használok de azt a Telenornál. Igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy ki melyiket részesíti előnyben. Nem találtam frissebb kérdést a témában ezért érdekel. Gondolom a feltöltőkártyás tarifa majdnem megegyező. A lefedetség sem lehet túlzottan eltérő ha nem internetről beszélünk. De ki melyiket kedveli/használja a kettő közül?

2018. dec. 11. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Vodafone. Csaknem teljesen kiépített hálózata van.
2018. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vodafone-os vagyok, de városokban, nem ritkán lakott régiókban nagy különbséget nem tapasztaltam eddig, használtam mindhárom szolgáltató kártyáját.
2018. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:

Akkor én nem is válaszolhatok?

Telekom...

Mondjuk mikor elkezdtem használni, még Westel 900 GSM volt a neve...

2018. dec. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig Telekomos voltam, sok kedvezmény van, és jó szolgáltatást ad. Manapság nem sok különbség van a tarifák között.
2018. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telenor-t ajánlom, bár mindkettőt használom de Vodánál a telefonos ügyintézőre sokat kell várakozni, meg drágább is..
2018. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Telekom nekem kicsit ellenszenves, valamiért... egyéni meglátás. Ezért is inkább a másik kettő az ami érdekel.
2018. dec. 14. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A Telenor most ingyen adja a mobiljait, viszont ha többet netezel akkor Vodafon Tuti Net havi 1245ft, ugyanez a Telenornál 1500ft a percdíjak 19ft mindkettőnél
2018. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!