Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit preferáltok? Ujjlenyoma...

Ti mit preferáltok? Ujjlenyomatolvasó elő vagy hátlapon?

Figyelt kérdés

Esetleg beépítve a kijelzőbe?


A kérdés nyilvánvalóan azok számára evidens, akik az ujjlenyomatolvasót szeretik használni.



2018. dec. 11. 19:44
1 2
 1/13 Alex Fly ***** válasza:
80%
Nekem speciel a hátlapon van. Pont ottb ahol a lehető legtermészetesebben érem el...
2018. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
A kijelző alatt, vagy a készülék oldalán.
2018. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Előlapon, kijelző alatt
2018. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Én jobban szeretem, ha az előlapon van, a kijelző alatt.
2018. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Hátul..elölre csak azok mondják akiknek még nem volt ilyan telefonjuk amin hátul van
2018. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

A hátlapon jobb szerintem, pont kézreáll.

Kivéve, amikor kocsiban a telefontartóban van, ilyen esetben az első a kényelmesebb.

2018. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Hátul, mert nem szoktam asztalra letéve használni a telefont, és ha a kezembe veszem pont az ujjlenyomat olvasón van az ujjam.
2018. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem jobban "tetszik" az elején, a gombbal egyben.

Egyik ujjam sem szokott a telefon hátuljának a felénél feljebb lenni (max kicsi telefonnál), olyan alacsonyan meg szerintem egyiken sincs. Illetve sokszor azzal "ébresztem" fel ha valamit csinálni akarok és ezzel együtt szinte azonnal fel is old. Ebből kiindulva valószínűleg a kijelzőbe épített is tetszene.


Hátlapinál nem tudom, hogy nyomható e vagy ilyesmi (fel kell e ébreszteni...).

2018. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
Nekem az oldalsó jött be. Mondjuk, ha asztalon van, akkor kioldáshoz fel kell venni, de kézben nekem sokkal kényelmesebb, mint elöl vagy hátul. Haveromnak hátul van, de szerinte nem jó, mert sokszor a kamerát tapizza meg.
2018. dec. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elöl.

Nekem itthon és a melóhelyen sokszor csak az asztalon van a telefon, és így nem kell felemelni, hanem csak rárakom az ujjam és kész.

2018. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!