Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » App store fizetés letiltása?

App store fizetés letiltása?

Figyelt kérdés

Hogy lehet letiltani azt hogy App Storeból ne lehessen fizetős alkalmazásokat megvenni?

Van egy iCloud fiókom amibe egy másik készülék is benne van, de hogyha a másik készülékről vásárolnak akkor az az én számlámhoz csatolódik ami nem éppen jó, ezért is le szeretném tiltati a vásárlást vagy egy jelszót tetetni rá amit csak én tudok, persze ha ilyet lehet.


2018. dec. 15. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj neki külön fiókot, mivel csak a fiók jelszavas védelmét tudod erre a célra alkalmazni, további külön jelszó használatára nincs lehetőség.
2018. dec. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járható út még az is, hogy korlátozást bekapcsolod (IOS 12 esetén képernyőidő alatt találod), beállítod a korlátozást, hogy te vagy a szülő, másik készüléken pedig letiltod a fizetős alkalmazások megvásárlását.

Nem tudom hol van a korlátozásokon belül e lehetőség, de szerintem biztos hogy van.

2018. dec. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a bankszámla, közös Apple ID? Fura. Ha így van, kidobhat a házadból...
2018. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 stormbot2003 válasza:
Be lehet állítani hogy k3rjen kódot vagy ujjlenyomatot minden egyes vásárlásnál
2019. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!