Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zavaró reklámok letiltása,...

Zavaró reklámok letiltása, hogyan?

Figyelt kérdés
Androidon böngészve többször előfordult már, hogy híroldalak által megosztott, videót is tartalmazó cikket szerettem volna megnyitni. De amikor csak épp rákoppintok egy ilyen cikkre, a cikkhez csatolt videoban automatikusan, (és hangosan ráadásul!) elindul egy rövid reklám. Ezt hogy lehet kikapcsolni, vagy ha már önkényesen kajálja az adatkeretemet, legalább azt elérni hogy némán induljon el, és ne hangosan? Remélem érthetően fogalmaztam. Köszönöm!
2018. dec. 15. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj Opera minit, az kiszűri a reklámokat.
2018. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vagy inkább kerít egy hirdetésblokkolót, és használ értelmes böngészõt.
2018. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mobilneten vagyok akkor mindíg Opera Minit használok (sokat segít, van reklámblokkoloja is)
2018. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!