Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnám eladni a telefonom?

Hol tudnám eladni a telefonom?

Figyelt kérdés
Elszeretnek adni egy samsung galaxy note 8at minél előbb és azt szeretném kérdezni hogy milyen oldalakon tudnám hirdetni meg a jofogason kivul? Illetve mennyit er, en 130ezerert arulom ugy hogy hibatlan es van ra felev gari.
2018. dec. 18. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hardverapró.
2018. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
+1 a hardverapróra. Beárazni úgy tudod, hogy megnézed, mások mennyiért hirdetik. Ha gyorsan akarod eladni, akkor egy kicsivel alacsonyabb árat írsz, mint a többiek.
2018. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én amúgy árultam is telefont a Hardveraprón meg vettem is. Az én eladásom sajnos meghiúsult az én hibámból, de nem lett gond belőle, mert visszaadtam a pénzt és visszakaptam a telefont. A vásárlásom az jól sült el, jó áron vettem egy korrekt telefont még áprilisban, ami azóta is hibátlanul működik. Érdemes nézni azok értékeléseit, akik érdeklődnek a készülék után, nehogy átverjenek! Jófogáson még nem üzleteltem, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.
2018. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!