Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi note 6 pro vélemények?

Xiaomi note 6 pro vélemények?

Figyelt kérdés
Megfelelő választás lehet az ar kategóriában?
2018. dec. 19. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Arban nem rossz de magat a telefont nem ajanlom. Ket ismerosomnek ilyen telefonja volt es hamar galyra ment illetve minden szartol belassul es lefagy a teljesitmeny hiaba jonak van irva megis olyan mintha a felet sem tudna. Igazabol azt mondjak egy nevtelen szar kinai gyartmany ezert nem veszik sokan. Szemelyes tapasztalatom nincs csak amit halottam
2018. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy Xiaomi 8 lite ra megérné meg rászánni kicsit többet? Mennyivel tudna tobbet ?
2018. dec. 19. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy teljesen ugyanaz mint a note 5 pró, ami nekem lassan egy éve van meg és semmi baja nincs.
2018. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Redmi note 5, ezt vedd ez jó.

Nekem Redmi 5 plus van ami pont ezt tudja és tőkéletes, már fél éves.

2018. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi marka tenyleg szar egyebkent. Itt irjak hogy meg van fel/egy eve az az ido meg semmi ha 5 evet bir az valami. De kb 2 ev egy ilyen fos "marka"nak nevezett akarmi
2018. dec. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, egy fos márka, ezért veszik ennyien. fujj fujj, egyik se bírja 5 évig. Főleg, hogy az emberek 70%-a 3 évente úgy is telót cserél...
2018. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj,ne haragudjatok. Elfelejtettem írni hogy értelmes válaszokat várok.
2018. dec. 21. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!