Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom újraindítani az...

Hogy tudom újraindítani az iPhone 4s-em?

Figyelt kérdés

Ma lefagyott az iPhone 4s készülékem. Újraindítanám, és tudom is a metódust, csak az a poén, hogy a lezárógombom sem jó. Hogy tudnám újraindítani?


Ui.: Csak az érdedmleges válasz érdekel!



2018. dec. 19. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hard reset?


Bekapcs gomb plusz home gomb egyszerre nyomja amíg nem jön fel az apple logo.


Más nincs szerintem.


Home gomb + bekapcs gomb.

2018. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez nem csinál semmit akkor szerviz.
2018. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Westendben, de pár vidéki helyen is van a Macximum nevű iPhone szerviz, főkapcsolót pár ezerért serélnek rajta.
2018. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyumnak is az van, megörökölte az unokájától már vagy 3 éve. Azóta is működik. Lefagyásnál várj vele, ne nyomkodd össze-vissza. Elég, ha "pihen" egy darabig. Ha ez sem működik, akkor az akksi halt meg. Ezt a típust már alig használják, mert csoda, hogy egyáltalán működnek. Tudom, mert benne vagyok, ugyanis anyám nálam lakik.

Érdemleges válaszom: hagyd pihenni legalább egy órát!

2018. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az lemaradt, ha így sem tudod újraindítani, akkor mivel írtam is -, akksi hiba, vagyis inkább meghalt, ezeknél a típusoknál ez a leggyakoribb probléma.
2018. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hívni is tudnak engem, csak hát én nem tudok vele semmit csinálni. Az időt sem tudom megnézni.
2018. dec. 19. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja,hát azt nem írtad, hogy téged tudnak rajta hívni. Akkor nem az akkumulátorral van baj. Bocs, így sajna nem tudom. Előző voltam.
2018. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most az a tervem, hogy megvárom amíg lemerül és utána kikapcsol...

Ha erre sem reagál ki lesz dobva.

2018. dec. 19. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!