Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Android Go operációs...

Melyik Android Go operációs rendszerű okostelefont ajánljátok kispénzű embernek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Egyiket sem, mindegyik indokolatlanul drága ahhoz képest, amit tud, nézzél egy másik mobilt, akár használtan is, amiben van legalább 2 GB ram és 16 GB belső tárhely, olcsóbban megkapod, mint a GOs vackokat.

Az Android GO a legnagyobb átverés, amit az utóbbi időben kitaláltak, drágát adnak rosszat.

2018. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van, a Go értelmezhetetlen. Mert ugye nem kapsz 8 ezerért Go-s telefont, amire azt mondod, hogy oké, vacak de olcsó.

[link]

30-ért Go-s telefon, akkor tavasszal az "igazi" androidos Redmi 5A még olcsóbb is volt...

[link]

Frissebb, de ez is 40 ezres környék. Amenyiért megint csak remek Xiaomi vagy Meizu készülékek kaphatóak, pl:

[link]

Én személy szerint nem forszíroznám a Go-t, mert nem kapod meg olcsón, de korlátos lesz. Lehet, hogy Indiában van realitása, de MO-n ez zsákutca.

2018. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kispénzű embereknek pl. egy Meizu M6 3/32-öt ajánlok. Én az elődjét, az M5-öt használom, amit használtan vettem még tavasszal és nagyon elégedett vagyok vele.
2018. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, a "kispénzű" jelzőt nem cinikusságból írtam! Egyrészt azért írom ezt, mert én se vagyok pénzes, másrészt meg egy másik kérdésnél megvádoltak, hogy én a nem túl gazdag embereket leszólom, ami persze nem igaz! Tudom, ez nem a kérdéshez tartozik, de a félreértések elkerülése végett szerettem volna ezt tisztázni!


Ami a kérdést illeti, olcsó kategóriában nekem - ahogy írtam is - a Meizu vált be, de a Xiaomi-k is jók, a többi márkát nem ajánlom, főleg az ilyen Doogee-féle dzsunkacégeket! Az Android Go-s telefonok pedig baromi gyengék, évekkel ezelőtti belépőszintű telefonok, szintén kerülendők! Ma szvsz. 3/32 GB alatt nem szabad androidos telefont venni, mert szenvedni fogsz velük! 40-45 ezer környékén egészen jókat ki lehet fogni és ezek nem sokkal drágábbak, mint az Android Go-s telefonok, viszont sokkal jobbak!

2018. dec. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!