Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom...

Miért nem tölt a telefonom miközbe jelzi a töltést?

Figyelt kérdés
Tegnap este töltőre tettem a telefonom, adott ki hangot hogy tolt de felul a töltést nemjelezte és egyre jobban merült. Próbáltam usb-n laptopon keresztül tölteni de ugyse volt jó.Másik töltővel is próbáltam. Most már csutkára levam erülve és töltön van. jelzi a töltést de egyáltalán nem tölt.Nem tudom bekapcsolni se. Mi lehet a baj? Ha beviszem szervízbe és van rá garancia (mivel nem rég kaptam a telefont) akkor úgy is hozzá nyúlnak ha nem az én nevemen van és akién van sajnos nem tud lejönni? Minden irat nálam van a telefonhoz. Sajnos így az ünnepek alatt nem tudok szervízbe menni . Még várnom kell addig gondoltam megkérdezem itt. A válaszokat előre is köszönöm :) Kellemes ünnepeket :)

2018. dec. 23. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz az aksija.
2018. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg / ki fogjak cserelni. De elotte csinalj egy videot, hogy produkalja ezt s termek, mert nem mindig hiszik el a szervizben. Bar, ha garancias akkor el kell.


Egyebkent milyen telefon?

2018. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huawei y6 2018
2018. dec. 23. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma?
2019. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Bevittem. Mindent kicsereltek a telenorba. :)
2019. febr. 26. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!