Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok...

Ti melyiket választanátok Samsung Galaxy S9 64Gb vagy Samsung Galaxy A9 128 Gb?

Figyelt kérdés

Az A9-nek tetszik a színe és több a gigabájtja, és papíron jobbak az értékei. Viszont állítólag az A9 felső közép-kategóriás, míg az S9 a csúcskategóriába tartozik. És sokkal pozitívabb értékeléseket kapott mint az A9.

Az S9-nek a mérete közelebb áll hozzám, mint az A9-é.

Árban kb. ugyanannnyi, az S9 picivel drágább.



2018. dec. 24. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
S9 mivell ,csúcs telefon
2018. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Jah igazi csúcsmobil, jól szól közvetlen a fül mellet! XD
2018. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Hasonló helyzetben voltam korábban mint te, csak én az s8 és az A8 között gondolkoztam.

Nagyon sokféle samsung-om volt már, de A széria még sosem. Ezért A8-at választottam. Meg is bántam, egyszerűen ki nem állhattam. Elvileg az A8 egy nagyon jól sikerült telefon volt, és amikor én vettem, az új ára talán 90 ezer körül volt, míg az s8 pedig 120 körül. Minden baja volt az A8-nak, a hangszórójától kezdve (szoftware hibás, recseg de a samsung fél év után se javította, mert a közép kategóriás mobil nem számít), a kamera minősége crap, és sokszor befagyott, pedig teljesen átlagos dolgokra használtam.


Egy valamit megjegyeztem. A Samsung-ok közül csak a csúcskategóriás/flagship modellek közül szabad választani, azok pedig a Note-ok és az S szériák. Az A széria csak közép kategória, így semmiképp sem választanék A9-et S9 helyett. Ég és föld a kettő, ne ess bele abba a hibába amibe én. Én azóta s8-ra váltottam, és fényévekkel jobb, látszik hogy mégis csak S szériáról van szó.

Az A széria csak addig volt jó, amikor behozták elsőnek az A3-at és az A5-öket, de azóta egyre silányabb ennek a szériának a minősége, főleg ha az árat is nézzük és a csúcskategóriához is hasonlítjuk.

2018. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
S9, anno a sonynal megtanultam, hogy a "csúcskészüléket" kell venni mert amugy csak bajos az egesz, samura áttértem mivel a sonynak gyenge volt a kijelzője, s7 edge mondjuk avval pont mellényúltam mivel 4x voltam reklamalni kijelző hibára, s8+ ez meg tökéletesen működik nem is gondolkodom mas mobilon vettem egy 128 gb micro sd -t es kesz a 64 gb belső tarhelyből 35-40 üres ugyh megteszi
2018. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz az A9-esben nagyobb a tárhely.


De inkább az s9-et venném.

2018. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még papíros sem jobb az A9, az S9et vedd, az csúcs mobil, az A9 nem csak állítólag középkategóriás, hanem valóban az.
2018. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy az S széria!

Sőt még ha régebbi,akkor is!

2018. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joell ***** válasza:
s9.... szerintem az a szeriat nagyon butitjak.. kamera stb.. hiaba hasonlit az s szeriara.. en anno a5 2017 et vettem mert mindenki azt mondta hogy.. ooo ez tiszta s7. meg ez az s7 lite.... a nagy fraszt.... garantalom hogy meg az s5is elkeni az a5 2017et....nem rossz telo a maga modjan de s7lite nak nem felel meg.
2018. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joell ***** válasza:
a tisztelt elotttem szolonak aki azt mondta hogy sony bol csak a csucsot erdemes venni neki meg uzenem hogy ez nem egesszen igaz..... talana z3 korszakig helytallo a kijelentes.... mikor xz volt en vettem xa- xa 1et.ezek a modellek igaz nem csucs hardvert nem a legjobb kamerat kaptak de nem is voltak arany arba.. en meg voltam veluk elegedve... nyilvan nem a real racing 3 gobd nelkuli futtatasara es a legujabb jatekokra lettek tervezve de a hetkoznapi sebbesseguk kijelzo multimedia kiszolgalja az alap feletti igenyeket...
2018. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!