Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vívó nex S, oneplus 6t, vagy...

Vívó nex S, oneplus 6t, vagy S9 Plus?

Figyelt kérdés

#OnePlus 6T #so Plus
2018. dec. 24. 23:09
 1/6 anonim válasza:
Szerintem vivo nex. Csak az a baj, hogy Magyarországon nem lehet kapni.
2018. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na szóval,most S7 Edge-m van már lassan 3ève.

Semmi gondom nincs vele,ezzel navigálok jó sokat, jó gyors még mindíg, egyszóval szeretem..

De, ahogy jönnek ezek a keret nélküli mobilok,nagyon tetszenek!

Legjobban a Vivo Nex S tetszik! de néztem a Mi Mix3at is,de igazából olyan kéne amibe elől van az ujjlenyomat olvasó.

A munkáknál sokat használom az asztalra fektetett S7 Edge-t , mindíg ujjlenyomattal oldom fel, esélytelen lenne mindíg felemelgetni. S7 Edge-t kezdem unni,pedig nagyon jó a kamerája is..kicsit félek is váltani.

Vélemények?

2018. dec. 24. 23:21
 3/6 A kérdező kommentje:

Az nem baj.. rendelem akkor máshonnan.

Ez jó Magyarországon is??

Vivo 4G Phablet Global Version - BLACK

2018. dec. 24. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Vivo-val óvatosan! Mivel nem lehet kapni Magyarországon (így nincs hivatalos forgalmazó/képviselet), ha 'neadjIsten valami gond lenne a készülékkel, kihez fordulsz garanciás ügyintézés keretében?

(Csak mert a sarki gsm sufni üzlet vagy az eBay-es eladó, akitől/ahonnan megrendeled, úgy el fog hajtani, mint annak a rendje.)


Én a One Plus 6T-re tenném a voksom, ha eközül a 3 közül lehet csak választani.

2018. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csak ezek közül, gondoltok más vékony keretes ajánlatra is? Jöhet!
2018. dec. 24. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Mate 20 Pro?

Ugyanúgy elől van az ujjlenyomat olvasó, a kijelzőbe építve. De 3D-s arcscanner is van rajta. (Legalább olyan jó, mint az iPhone-oknál.)

Nagyon gyors, nagyon sokáig bírja az akksija, amit a gyári gyorstöltővel fél óra alatt szinte teljesen fel lehet tölteni. A kamerái pedig a videós képességeket leszámítva szintén a csúcskategöria.

A notch-a elvileg kisebb, mint az iPhone XS-é, a kijelző nagy, gyönyörű, éles és ívelt, mint az S9.


Talán az ára az, amiben nem tudja tartani a versenyt az általad említett készülékekkel, de 3 évig ez a telefon is tökéletes választás lesz legalább. Én bátran ajánlom, nekem is ilyen van és imádom. :)

2018. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!