Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus vásárlás?

Oneplus vásárlás?

Figyelt kérdés

Hali!

Oneplus készülékekről való tapasztalatotok és minden kapcsolódó dologról szerzett információk érdekelnének.

Szerettem volna oneplus 6-ot rendelni, de a gyártótól már nem lehet, gearbest és stb-ről pedig nem mertem, azóta pedig már drágább is náluk, mint a 6T lesz hivatalosan.

Kinek mi a tapasztalta a régebbi telefonokról? Szinte csak jót olvasni róluk, de néha felmerül egy két rossz is, ami elbizonytalanít.

Perpill egy iPhone 5S-t használok, ami még tökéletesen üzemel, csak kicsit lassabb, gyengül az akksi es unom az iOS zártságát. Könnyű átszokni oxygenOS-re? Még sosem volt androidos telóm.

A rendelés menete, házhoz szállitás is érdekelne... pl postával küldik ki, vagy futárral? Mennyi idő alatt? Ha baj van vele hogy megy a szerviz? Esetleg pénz visszatérítés van, ha mégsem tetszik és visszakuldenem? Hogyan?

A student bean-es hallgató kedvezményt tegnap próbáltam elintézni, még nem igazolták vissza. Elegendő a diákigazolvány befényképeve nekik? Ha el is fogadják utána kapok egy kupon kódot, vagy hogyan válthatom be?

A másik a méret.. 6,41” kijelző, elfér ez egy farmer zsebben?? Nem, nem a hátsóra gondolok.

Másik még az adatkommunikáció, néhol írtak olyat hogy a net lassú szolgáltatóval es wi-fivel is.

Mennyire tartósak a telefonjaik? Megér egy ekkora összeget?

Néhányan a rezgés és hangerő gyengeségére panaszkodtak, de én úgysem ezen nyomatom a zenét, mint a “jónépek”.

Összehasonlító videókról nekem a kijelző fényereje, élessége ami annyira nem tetszett, valóságban mennyire vészes?


Hirtelen ennyi jutott eszembe ami aggaszt, nagyon szépen megköszönöm annak aki a saját tapasztalatát megosztaná velem.


2018. nov. 5. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Sok mindent leírtál, de ott van a Mobilarena, ahol már szinte mindent írtak róla, de nem csak a cikkeket kell nézni, hanem a hozzászólásokat és a külön erre a célra létrehozott topicokat, illetve nézz körül a Facebookon is, mert ott is léteznek külön Fb csoportok.
2018. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Átolvastam angolul is magyarul kb minden témát, kommentet, videókat megnéztem.

Személyes tapasztalatra lennék kiváncsi hétköznapi emberektől es véletlenül sem szponzorált tartalomból.

2018. nov. 5. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
És szerinted a fórumokon mi a tököm van?
2018. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem elég jól megfogalmazott, érthető kérdéseim voltak. Semmiféle idegesítő, trollkodó, unatkozó, negatív ember totál haszontalan kommentjei nem érdekelnek.


Ez az oldal arra lett létrehozva, hogy ha kérdésem van feltehessem és értelmes választ kaphassak rá. Nehogy már számon kérj róla, hogy mégis miért élek ezzel a jogommal.

2018. nov. 5. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még várnék a helyedben, amíg csillapodik a hype és több valós tapasztalat is kiderül a telefonról.

Nekem egy Oneplus X-em van, ez tipikusan az így jártam telefon, egy év után megszűnt a szoftver support, és a gyártó is elismerte hogy tévedés volt. Elvileg a 3 óta már jobb a Oneplus support. De azért a Oneplus 5 jelly effectes fordítva beszerelt kijelzőjét sem érdemes elfelejteni.

2018. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
OnePlus 3-am van,imádom/imádtam - mai napig ezt használom. Korábban Galaxy S3, LG G3 telefonjaim voltak,egyszerűen nem tudtak lépést tartani velem. Sajnos olyan vagyok,akinek Chromeban nyitva van 80+ ablak és rengeteg app a háttérben - ezt az O+3 mai napig gondolkodás nélkül viszi. Amiért ott az imádtam,az az,hogy meguntam. Egyszerűen out of box tökéletes,még csak root se volt rajta sosem. A készüléket anno futár hozta,és futár is vitte amikor visszaküldtem a szervizbe. Az akksi 2 év alatt gyengült annyit,hogy újat kérjek bele "mondvacsinált" indokkal,így újabb 2 évig biztos hogy 85% felett lesz a rendelkezésre állása. Tudom,ez kicsit "magyaros" dolog. A supportja mai napig megy,jönnek a frissítések rá,bár valószínű,hogy még a 9.0-t megkapja és ennyi volt. Ha vennék új telefont,csak és kizárólag a 6T-t venném - és valószínű fogom is a közeljövőben.
2018. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brandon41 ***** válasza:
Nekem meg oneplus 3t telefonom van, nagyon jó, imádom. Másfél-két év után is gyors, a rendszert imádom, nincs telenyomva fölösleges cuccokkal, hanem csak a gyári Google appok és néhány másik. A töltője nagyon gyors,ha kb 10-15 perced van és alacsony százalékon van, akkor csak feldugod és se perc alatt belenyom 10-20%-ot. Elfér-e a 6.42 col a zsebedben? Nekem simán elfér úgy hogy, a 3/3t sem egy kis telefon a telefon a maga 152x74mm-es méreteivel, a oneplus 6/6t 5 mm-el hosszabb, de az meg ugye 19/9-es képarányú, míg a 3t 16/9-es.
2018. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!