Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play store miért nem...

Google Play store miért nem akarja frissíteni az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
907, 492 ,963 hibákat ír ki, amiket nem tudok frissíteni nem működnek, nem tudom megnyitni, folyton ezeket az üzeneteket kapom hogy ez meg az leállt, amit meg megtudok nyitni nem működik pl. a kamera egyszínű szürke képet csinál, amiket megpróbáltam: telefon újraindítása sokszor, áruház gyorsítótár törlése, gyári play áruház, Aptoide áruház sem frissíti, próbáltam akkor apk fájlokat letölteni, de semmit nem enged letölteni a netről, az nettel nincs semmi baj, van még 10 GB szabad hely az SD kártyán+ 3GB belső tárhelyen, amiket nem tudok frissíteni mind kettőn vannak, gépről nemtudok rárakni apk fájlokat mert még azt sem engedi(2 géppel és 2 USB kábellel próbáltam szóval a telefonnak van valami baja, még csak fél éves telefon, 3 GB rammal.

2018. dec. 27. 18:35
 1/1 A kérdező kommentje:
És amit törlök, utána nem tudom telepíteni, 100%-ig letölti és amikor telepíteni akarja, azt írjaa hiba történt, nem tudja telepíteni.
2018. dec. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!