Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonokról tapasztala...

Xiaomi telefonokról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Belassulnak? Garanciális ügyintézésuk milyen? Pocophone F1 és mi A2 tulajdonosok véleménye főként érdekel bár ezek friss telefonok meg. .. Legszi irjatok meg a vélemény mellé milyenetek van. Pozitív- negatív egyaránt érdekel! Köszi!

2018. dec. 29. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Xiaomi Redmi Note 5 prime telefonom van már több mint 2 éve és eddig nem panaszkodhatokrá. Anno akciósan 45 000 ft ért vettem. Az árához képest szerintem jó vétel volt és az én összes igényemet kielégíti amit egy okos telefontól várok. Garanciás ügyintézésről nem tudok nyilatkozni mert nekem semmi problémám nem volt és nincs is vele. De ha nagyon kritikus akarok lenni akkor már 2 év elteltével úgy érzem hogy az aku kicsit gyengébb de semmi más.

Ha értékelnem kéne nekem 10/9

2018. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia! Páromnak Redmi A4 telefonja van, tavasz óta. Gyors, sokáig bírja az akkumulátora, a Android rendszer teljesen jól működik, sokszor leejtette, de semmi baja, úgyhogy a garanciális oldalról nincsenek tapasztalataim. Szerintem semmivel nem rosszabb, mint pl. egy Samsung, én is szívesen használnám.
2018. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekm Xiaomi Redmi 4X-em volt és azt váltottam le egy Note 6 Pro ra.

Viszont a 4X-et se dobtam ki, ugyan olyan jó, mint amikor megvettem, csak kelett a váltás.

Én szinte az összes Xiaomi terméket csak ajánlani tudom.

A barátaim között van Note 5, Mi Mix 2, Mi A2, Note 4 tulajdonks. És mindenki nagyon szereti.

2018. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-et kérdezném, hogy egy kevesebb, mint másfél éve elérhető telefon hogy van meg neked több, mint 2 éve? :D


Amúgy nekem Redmi Note 5-ös van, garanciáról én sem tudok nyilatkozni, mert nem volt rá szükség, minden szuper. Ár/érték arányban szerintem a legjobb gyártó a Xiaomi, ráadásul más gyártókkal ellentétben ők nem az akku-n akarnak spórolni. 4GB RAM, 8 magos proci és FHD+ kijelző, de a 4000 mAh-s akksi játszva kibírja a napot, visszafogott használat mellett a 2 nap is könnyedén kijön, míg mások töltővel járnak mindenhova, mert "jaj lemerül" és még az 1 napot sem bírják.


Ismerősöm 2 évig használta a Note 3-ast és most cserélte le szintén Note 5-re. Nincs tapasztalható lassulás, nincs igazán észrevehető kapacitásvesztés az akkuból, másokhoz képest kiemelkedő szoftvertámogatás. A 3-mal olyan szinten elégedett volt, hogy azóta amiből lehet, Xiaomi-t vesz. Okoskarkötő, router, akciókamera, gimbal... szóval mondhatni Xiaomi fan lett és egyelőre abszolút értem, hogy miért.

2018. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 5 plus van április óta de abszolút tökéletes.
2018. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ThodEE GoD ***** válasza:
Note 3 PRO-m van, októberben volt két éves, most rendeltem hozzá 3 ezerér új akkut mert most fél nap alatt lemerül már, Öcsémnek, Asszonynak A1 van, azok is nagyon jók, anyumnak Note 4 PRO szintén jó választás volt :)
2018. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

xiaomi redmi 4x

egy eves

tok jo, semmi gond nem volt vele meg

2018. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Redmi 4x-em van, pont egy éve kaptam.

pro: rengetegszer leejtettem és semmi baja, kézreálló, nem kell sokszor tölteni, miközben egész nap nyomkodom.

kontra: fél év után belassult, többször lefagyott, alkalmazásokon (pl: zenelejátszó, vírusírtó) reklámok

2018. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 4x-emmel már a kezdetektől fogva voltak gondok, így fél év után túladtam rajta. De úgy vagyok vele, hogy minden márkánál előfordulhatnak hibás készülékek, így nem szólom le a márkát, csak nem fogok több ilyen telefont venni! Tavasz óta amúgy egy másik kínai márkájú telefonom van, amivel semmi gondom nincs.
2018. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Június óta van Xiaomi Redmi 5 Plusom, eddig elégedett vagyok vele. Annyi, hogy könnyen karcolódik a hátlap tok nélkül.


A Pocophone marha kelendő a világ minden pontján, szerintem nem véletlenül. :D

2018. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!