Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogadja el a telefon...

Miért nem fogadja el a telefonom az SD-kártyát?

Figyelt kérdés
Már fél éve használom ezt az SD-kártyát ebben a telefonban, most újratelepítettem és ezt írja: "Nem támogatott SD-kártya, Ez az eszköz nem támogatja ezt az SD-kártya eszközt. Érintse meg egy támogatott formátum használatához." És itt kettő lehetőség van: Használat hordozható tárolóként, Használat belső tárhelyként, ha az utóbbira nyomok ezt írja ki:"command '16 volume partition disk:179,64 private' failed with '400 16 Command failed' " a másikra azt írja: kész , de semmit sem csinált és ugyanúgy fent van az üzenet, újraindítottam többször, és a kártyát is kivettem, visszaraktam. (archos 55 diamond selfie lite)

2018. dec. 29. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor a kártyát más eszközben próbáltad ki, akkor mi történt?
2018. dec. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a régi telefonommal, nem ismerte fel.
2018. dec. 30. 12:37
 3/3 A kérdező kommentje:
PC-n próbáltam formázni a windows-al meg egy programmal meg cmd parancsokkal, de ezt az SD-kártyád már semmi sem formázza meg, lehet hogy azért mert 6 éves és már régi, elromlott. Veszek egy másikat.
2018. dec. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!