Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee thor mobiltelo, mikor...

Vernee thor mobiltelo, mikor esedekes az aksicsere, es mire kell elotte figyelni?

Figyelt kérdés
Videot talaltam hozza,de szemelyes talasztalat is erdekelne,mikor miert csereltel aksit,nehez volt?
2018. dec. 31. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem jó akkor kell cserélni.
2018. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit takar az a nem jo????Vicces. Vagy csak benyogtel valamit,mert unatkozol ..??



Nyilvan,ha nem tolt,vagy hirtelen lemerul,segithet a rootolas,vagy a hard reset.

Mikor mar az se segit,gondolom,akkor.

2018. dec. 31. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem esedékes, hanem akkor cserélsz amikor te úgy itéled meg.
2018. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nyilvan,ha nem tolt,vagy hirtelen lemerul,segithet a rootolas,vagy a hard reset."


Bizony, nekem eddig minden hirtelen lemerülő telefonom segített a rootolás. Megrútoltam és máris nem merült le hirtelen.

2018. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!