Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha beleesik a mobilteló a...

Ha beleesik a mobilteló a medencébe, ki lehet még száritani?

Figyelt kérdés
vagy annak annyi?iphone 5 ös
2013. szept. 18. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet szárítani, lesz egy száraz rossz telefonod.
2013. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy próbát megér.Nekem gombos teló esett a wcbe :) 1hét száradás után kutya baja sem volt.Aztán egy android esett a kádba, azt pár nap alatt kiszrítottam, és kb 1évig használtam, semmi baja nem volt.Meg kell próbálni, azzal nem veszítessz.
2013. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Ne hajszárìtóval csinàld. a garilevelet viszont mindenképp dobhatod a kukába.
2013. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem öcsém elment a telefonjával úszni. A zsebében maradt a telefon és percekkel később vette észre. xd Utána nem működött egy darabig, szétszedtük (kivettük az aksit, sim-kártyát) és egy pár napig hagytuk száradni. Utána megpróbáltuk bekapcsolni, és semmi baja nem volt:) Érintőképernyős LG :)
2013. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy zacskóba rizs, száját beköt, nekem igy menekült meg a telefonom :) egy próbát megér!
2013. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!