Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 vagy Xiaomi mi 8?

Honor 10 vagy Xiaomi mi 8?

Figyelt kérdés

A honor 10-et nézegettem, jó telefonnak tűnik, viszont "csak" 4 gb ram van.

Antutun elvileg 208 ezer pontot hoz.

A xiaominak ott van a mi8, 20 ezerrel drágább, viszont 6 gb ram van benne, a proci is jobb meg a gpu is. De mennyivel? Megéri az árát?

Számít? A kirin 970 se egy rossz proci, és a Honor10-ben elvileg az van. Ram téren kell-e egyáltalán a 6gb vagy teljesen felesleges és elég a 4gb?

Mi 8 antutu elvileg 260 ezer pontra értékeli a mi8-at.

Megéri az árkülönbözetet?

Személy szerint a Honor10 jobban tetszik, mert kissebb rajta a szenzorsziget. Tehát ha a látszólagos teljesítményben nem igazán jobb a mi8, akkor én inkább Honor10-et vennék.



2018. dec. 31. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Mi8
2018. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Személy szerint a Honor10 jobban tetszik, mert kissebb rajta a szenzorsziget. "


Ha neked jobban tetszik, akkor azt vedd meg.


Viszont a Honor 10-nek kisebb is a kijelzője.

A Mi8-nak amoled kijelzője van. És mivel hátul van az ujjlenyomatolvasó, az alsó káva is kisebb.

Ram attól függ, hogy mire használod a telefont.


Én Huawei/Honor-t használok évek óta, viszont ha e kettő közül kellene választanom, akkor lehet a Mi8 lenne. Nem hagyták ki belőle az NFC-t, mint az "olcsóbb" Xiaomikből. Viszont én ennyi pénzt nem adok egy telefonért.

Kérdés még, hogy meglennél-e jack csatlakozó és sd kártya bővités nélkül, mert a Mi8-ban nincs.

2018. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2 hete használom a Mi8at, ajánlom. Arcfelismerő brutálgyors, és sötétben is tényleg pontos, egyébként minden ok vele. A másikat nem teljesen ismerem, de ezt bátran javaslom.
2019. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!