Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni!...

Új telefont szeretnék venni! A Samsungok és a Huaweiek között nézelődtem! Melyiknek jobb a kamerája?

Figyelt kérdés
Nekem ami inkább megtetszett az a Samsung A9 2018 és a Huawei Mate 20, Mate 20 pro, Mate 20 lite! Aki tudja, hogy ezek között melyik éri meg a legjobban, mint pénz ügyi szempontjából, mint pedig a teljesítmények szempontjából is, az kérem segítsen! Aki pedig tud ajánlanik azt kérem írja meg nekem árral eggyütt! Előre is köszönöm!

2019. jan. 1. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a kamera, akkor Mate 20 Pro, Note 9, Google Pixel 3.
2019. jan. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fotózás vagy a videózás lenne a fontosabb?
2019. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Inkább a fotózás! És köszi a válaszokat
2019. jan. 2. 12:35
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor p20pro vagy mate20pro
2019. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

vagy várd meg a p30pro-t

pár hónap és jön

2019. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Villanyfénynél meg hétköznapi esetekben nekem a Samu (S7 óta) meg talán a szifonok (7 óta) kezdenek "fordulsz, lősz" használhatóságot mutatni megfelelő eredménnyel. Jó az AI, de valamiért időnként olyan furcsaságai vannak, ami az évek óta sok ember által nagy odafigyeléssel finomhangolt automata módokkal AI nélkül is ritka. Nekem a félhomályban jó záridő és a zajszűrő mocsok nélküli, alacsony zajú, nagy részletességű, színhű, de sajtósan feljebb szaturált képek kellenek egy auto módtól, ebben pedig a samuk kényeztetnek igazán. Kéziben minden felsőkategóriás esetén (ami nem htc) megköthetők a jó kompromisszumok, csak azzal az életed szalad el melletted, ha otthon az marad.
2019. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mate 20 telóm van, nem ért meg plusz sok tízezret a pro nekem. Nagyon elégedett vagyok vele minden szempontból. Erős hardver, nagyon jó kamera, hosszú üzemidő és még sorolhatnám. Nem fogsz mellé ezzel.
2019. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Mate 20 at csak a róla szóló videóból ismerem és nagyon tetszik! Légyszi megmondod hogy kb mennyibe kerül mert sehol az interneten nem kapom az árát! Csak a litenak meg a pronak
2019. jan. 3. 23:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Google első találata..

[link]

2019. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi,ez megbízható oldal? Innen szerintetek megrendelhetem?
2019. jan. 4. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!