Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy Iphone? Melyiket...

Vetti911 kérdése:

Huawei vagy Iphone? Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb? Jelenleg iphone 8 es huawei p20 pro kozott vacillalok. Mind a ketto tetszik, ugyan ugy tudom hasznalni az iost es az androidot is. Regen volt mar sonym, samsungom, iphoneom es jelenleg iphone SEm van. Ti mit ajanlotok? Melyiket vennetek meg? Mi a ket telefonban a jo/rossz?

2018. dec. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Huawei egyértelműen
2018. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


a technikai infókat nézve (fényképezés, memória, dual sim, akksi,proci) , a huawei jobb. A szoftveres frissítés is gyakori, nem lassítják be a készüléket,sőt. Újabb is maga a teló. A huawei nagyobb, kifejezetten nagy már szerintem, kissé nehézkes emiatt használni (szerintem). De gyönyörű teló lett, a színváltozatok is jók, hozzá kapható okostok is hasznos. az apple is mutatós, mint mindig.


A Huawei (128gb) árukereső alapján 188-240 ezer közt ingadozik, általánosan olyan 220 körül van. Míg az iphone 8 64gb szintén ilyen árban mozog.


Összességében a huawei készülékek még sosem hagytak cserben, iphone-hoz nem volt szerencsém eddig (meg nem is lesz). Android párti vagyok, minden-mindennel kompatibilis, lehet azt mondják, hogy nem olyan stabil, mint az ios, de folyamatosan fejlesztik, nem úgy mint az utóbbit. Nyilván az iosnak is megvan az előnye.


Szóval elfogult vélemény: Huawei 🙂

2018. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, foleg a hosszu kifejtest😊
2018. dec. 9. 22:33
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Egyértelmű, hogy Huawei-t vennék. Már csak azért is, mert az Iphone mára csak dísztelefon, gyorsan merül és nagyon drága szervizelni ha kell.

2019. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a H betűs :D Mert az apple cska egy plázap.....áknak való lobogtatnivaló ezsköz, h de sok a lóvé, meg hasonlók aztán ha baja lesz sírnak "egy kis" pénzért. Mweg nem lehet bele sdkártyát tenni ami nekem nagyon fontos h lehessen ugyanis van egy sdkártyám brutál jó letöltött számokkal. ezért a samsungomból anno egy huaweibe tettem mert ez a 2 fajta amibe lehet tenni sdkártyát és ez nekem KELL, MUSZÁJ anélkül nekem nem telefon egy telefon se! Szóval huawei vagy samu, az iphone nem való semmire csak arra h lássák h beleharaptak az almádba 23N
2019. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!