Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2018as iPadet venni,...

Megéri 2018as iPadet venni, ha amúgy androidot és windows-t használok? Okozhat ez bármilyen problémát?

Figyelt kérdés
Elég jó ár-érték arányban van az iPad úgy tűnik, régi androidos tabom cserélném rá.

2019. jan. 1. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anniban változik számitógépes környezeted, hogy iPad-hoz Apple ID-re kell regizned, Safari böngészővel kapod és az appokat nem a Google Play áruházból, hanem az Apple Store-ból kell letöltened. Annyiban megéri, hogy az Apple világát is valamennyire megismered. Annyiban már nem, hogy a fájlok androidra és Windowsra mozgatása és forditva már bonyolult, de lehetséges. iPad-ra is tölthető a Google Chrome, igy ha minden eszközödön azt használod, akkor a Google Fiokodat minden eszközön egyformán tudod kezelni Egyébként nekem W laptopom, androidos Samsung Galaxym és iPad mini4 eszköztáram van és probléma mentesen elégiti ki minden igényemet. . De ne feledd, az Apple azt szeretné, ha iPad-on a Safarit használnád a különböző Google szolgáltatások eléréséez. (piaci szempontok)
2019. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó, akkor megéri. Az Apple termékek tényleg kicsit drágák, de sokkal jobbak, mint az androidos készülékek (mondjuk a két kínai, a Huawei és a Honor egész jó, de ezek a koreaiak... hiába szeretem őket, a Samsung meg az LG kukába való, sajnos). Én is vettem 3 éve egy iPhone-ot, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, elsőre talán kicsit bonyult a rendszere, de ha az ember egyszer kipróbálja, simán menni fog. Egy évig használtam egyszerre egy LG-t, egy iPhone-t meg egy Windows-os laptopot, a kis koreai egy éve már örök álmát alussza, de míg megvolt, én egyszerre össze tudtam hangolni a három különböző operációs rendszert, megvan a módja. Amúgy a Safari nem szükséges, én sem szeretem, iPhone-on is csak Chrome-ot használok, még ha az az Android böngészője is. Persze, ha az Apple súgót vagy valami ilyet megnyitasz, az alapból Safarival megy, de amúgy sose kell azt használni, ha a másik böngésző jobb, bármelyik letölthető rá.

Az egyik dolog, amit nem szeretek az Apple-ben, hogy például ha képet szinkronizálok rá a laptopról, azt törölni is csak ugyanúgy tudom, visszafelé csinálva, a rendszer nem enged máshonnan másolt fájlokat csak úgy simán törölni, míg Androidon lehet. A másik a videó formátuma, amit rendesen csak Apple készüleken lehet lejátszani, ha YouTube-ra akarom tenni, akkor is formázni kell előtte, különben akad, lassú lesz stb., mert nem támogatja más rendszer a QuickTime-ot. De egyébként az iOS mindenben jobb, nekem 3 év alatt még egyszer se volt vele semmi gondom, le se fagyott meg semmi, míg az LG-vel folyton volt valami. Nem mindenkinek jön be, de ha valaki egyszer megszereti, az nem fogja lecserélni az almát.


Amúgy iTunes (meg én a Syncios-t javaslom még) kell a Windowsra, és minden meg van oldva.

2019. jan. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mondjuk most kicsit elbizonytalanodtam, mert a Huwaei T5 vagy M5 lite is hasonlóak, jó árban is vannak. Az iPadben ami leginkább elbizonytalanít az a 4:3-as ráadásul eléggé légréses kijelző, ahogy néztem.

2019. jan. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!