Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 7 plus vélemény?

Nokia 7 plus vélemény?

Figyelt kérdés
Előre is köszi <3

2019. jan. 3. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább xiaomi pocophone f1 vagy xaomi mi 8 lite vegyél.
2019. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véleményt írjatok légyszi
2019. jan. 3. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Páromnak Nokia 3-ja volt, de véletlenszerűen "kikapcsolt". Értem ez alatt, hogy a telefon működött, de se kép, se hang, se érintőképernyő, csak neha rezgett. Se ki se be nem lehetett kapcsolni. Javítani nem lehetett, mert típus hiba volt. (sokan panaszkodtak rá) Néha magától rendbe jött pár napra. Nem feltétlen a kérdésre adok választ, de az én véleményem, hogy a Nokia már nem egy megbízható márka.
2019. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Nokia 3 egy alsókategóriás telefon, ne véletlenül került le a termékkínálatról. A Nokia 7 Plus már felsőkategóriás, minőségi telefon. Stock Android rendszer van rajta, ami azt jelenti, hogy nincs Nokia által készült külön kezelőfelület, hanem teljesen letisztult, egyszerű a kezelése. Szerintem teljesen megéri. Sőt, mivel a Nokia partnere a Google-nak, a Pixel telefonok után első körben kapnják meg a frissebb Androidot. Facebook-on a Nokia World Hungary csoportban találhatók olyan emberek véleményei, akik tényleg rendelkeznek ezzel a telefonnal, és nem csak össze-vissza írják az adatlopó kínai eszközöket. Ha nem szeretnél tagja lenni a csoportnak, szívesen küldök privátban véleményeket.
2019. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már meg vásároltam a telefont
2019. jan. 12. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!