Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet tarifacsomagot...

Hogy lehet tarifacsomagot lemondani/megváltoztatni? Feltöltőkártyás Vodafone max s

Figyelt kérdés

Havi 2 ezer forintot von le.

Van valami kód, amit SMS-ben elküldve megszüntethető ez a csomag?

Nem akarom őket felhívni, ha megoldható nélküle (nem az én nevemen van a kártya).


2019. jan. 3. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hűségidő van rajta, akkor nem tudod lemondani, illetve le tudod de akkor a hátralévő összeget ki kell fizetni.

Egyébként:

Szolgáltató mobilalkalmazásán keresztül, weboldalon szolgáltató webes felületére belépve.

2019. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy alkalmazáson belül lehet tarifát váltani... csak van egy kis baj. A kártya egy "buta telefonban" van és a mérete is az a hagyományos nagyobb sim. Még csak át se tudom rakni a kártyát egy okos telefonba, hogy elintézzem.

Szóval ezért érdekel az SMS megoldás, ha van ilyen.

2019. jan. 3. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálati telefonszámot hívva automatán keresztül, gombnyomogatással is elképzelhető, hogy lehetséges, de ennek kisebb az esélye.
2019. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem láttam az első kommentet, bocsi.

És köszi a választ

2019. jan. 3. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!