Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Tudnál segíteni, régi...

Sürgős! Tudnál segíteni, régi típusú mobiltelefonról van szó?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nevessetek ki, nem vagyok fiatal már. Van egy régi típusú mobiltelefonom (Alcatel One Touch), amit nagyon egyszerű használni,nekem tökéletesen megfelel, mivel csak telefonálok, sms-ezni sem szoktam.


A baj az, hogy abból a kis résből (csatlakozó), ahova a töltőt kell dugni, kiesett egy kis fekete pöcök. Belevilágítottam, próbáltam csipesszel visszatenni,de féltem, hogy a kis fém szálak (bocsánat, nem tudom a nevét) eldeformálódnak. Viszont így csak úgy lehet tölteni, ha szorosan fogom végig a töltőt, amíg tölt. Csak így érzékeli. Hogyan lehet visszatenni a kis pöcköt. Remélem, hogy értitek miről van szó, sajnos nem tudom a szakszavakat. Hálás lennék, ha segítenél, vagy küldenél vmi linket. Köszönöm szépen!!!!


2019. jan. 4. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az nem kivehető alkatrész hanem letört
2019. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!