Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy kb.3 éves iPhone 6-tal...

Egy kb.3 éves iPhone 6-tal mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Örököltem egy 7-est, és emiatt úgy adódott, hogy a régi (jelenleg még a régit használom) telefonommal kéne kezdeni valamit. Azonban nemrégiben meghajlott, illetve a rajta levő üvegfólia is számos helyen törött. Mit lehetne kezdeni vele ilyenkor? Valahol (apple stb.) be tudják számítani, vagy eladás lehetetlen ilyenkor? Ha esetleg van tapasztalatotok ilyenben, szívesen fogadom

2019. jan. 5. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Felteszed a jófogásra , 5000 ft-ért alkatrésznek lehet elviszik.
2019. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos igaza van az 1. használónak. Nekem is egy 6 os volr és nagyon (tenyleg nagyon) csúnya volt a hátlapja. Debrecenben az iON ban 15000ft ot adtak érte. Hozzáteszem nem volt hajlott és minden működött rajta. Üvegfólia mindig volt rajta. És az előző boltba ilyen iPhoneokkal foglalkozó boltban azt mondták, hogy még póttelefonnak se jó. Mondták hogy dobjam ki. Azért hülye nem vagyok 15000 ft is nagyon sok pénz valakinek.
2019. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Válaszolónak***
2019. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!