Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használt telefont...

Milyen használt telefont vegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

- Csak zenehallgatásra és időnként telefonálásra kell, semmi másra nem.

- Van rá max. 10-12 ezer forintom.

- Nem értek hozzá, úgyhogy inkább kérdezek.

- Nem mindenki gazdag, úgyhogy a kioktatást kérem mellőzzük...


Amik eddig tetszettek:


- Sony (Xperia SP)

- Iphone 4 (8 és 16 gigás is)

- Samsung Galaxy S2

- Samsung Galaxy Nexus

- Xiaomi X4 (32gb)

- Huawei y5

- Huawei p8 Lite


2019. jan. 6. 01:28
 1/9 A kérdező kommentje:
(A xiaomi teljes neve = Xiaomi Redmi X4)
2019. jan. 6. 01:38
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
P8 Lite
2019. jan. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Redmi 4X akart az lenni, több munkatársam elégedett vele máig, de újabb két-három évet nem adnék neki.

SP? Remélem ez csak egy vicc, évekkel ezelőtt is használhatatlan volt már (tudom, nem véletlenül cseréltem le és adtam el jó pénzért egy technikai analfabétának) ugyanide tartozik a következő három utána és a Huawei Y szériája is.

P8 lite vagy redmi, ha nem akarod a vételt követően egy órán belül a falhoz vágni mert annyira lassú.

2019. jan. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ájfonnal mi a baj?
2019. jan. 6. 02:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki beszerzett ilyen iPhone modellt, annak folyamatosan kikapcsolgatott, 2 óránál tovább nem bírta az akku, kontakthibás volt, valamilyen oknál fogva melegíteni kellett az egész telefont, hogy Wi-fi-re tudjon kapcsolódni stb....
2019. jan. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Huawei p8 Lite és a Xiaomi Redmi 4X a legjobb ezek közül, a többi sokkal lassabb és használhattalanabb
2019. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És a...

- Xiaomi Redmi Note 2

- Xiaomi Redmi Note 5A


... milyenek?

2019. jan. 6. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy Xiaomi-fan, de szerintem az összes felsorolt telefon közül a leginkább vállalható a Redmi 4x. Bár nekem volt egy és az üzemidejét leszámítva egy bughalmaz volt az egész, de mivel nagyon sokan elégedettek vele, gondolom én csak valami gyári hibás sz.rt foghattam ki! Mellesleg én ezt a 4x-et egy használt Meizu-ra cseréltem le, aminek az üzemideje ugyan meg sem közelíti a Xiaomi-ét, de megbízhatóságban két kört ráver minimum! De mondom, biztos csak nekem nem volt vele szerencsém... Amúgy nem tudom 10-12-ért milyen 4x-et fogsz találni, ha amellett döntesz, de hátha neked szerencséd lesz!
2019. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amiket találtam még:

- LG Optimus F6 D500 D505

- Lg Spirit


Ezek milyenek?

2019. jan. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!