Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki fél millióért vesz telefon...

Aki fél millióért vesz telefont az nem normális?

Figyelt kérdés
Most komolyan tényleg van itt olyan aki vesz telefont fél millióért? Az milliomos?
2019. jan. 6. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

nagyon kevesen veszik meg annyiért...azok tényleg olyanok, akik nem tudják a pénzüket hova rakni.


akiknek belefér egy drága telefon, azoknak többnyire amúgy is van egy drága vagy felsőközépkategóriás havidíjas előfizetése, amivel akár egy összegben is jóval olcsóbban el tudják hozni...ha még ez sem elég, akkor meg kamatmentes részletre.


úgy már azért nem feltétlenül kell milliomosnak lenned...elég ha sokat telefonálsz vagy sokat netezel, és emiatt olyan csomagod van.

2019. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem se normális! Vagy feltünési viszketegsége van, hogy megmutassa mindenkinek, tellik rá bőven a vagyonából, vagy pedig nem tudja mire költeni a pénzét, annyi van neki. Én még ha milliárdos lennék, akkor se vennék ennyiért telefont, mert egyszerűen nem látom értelmét! Van ahol a márkát nagyon meg kell fizetni, de általában szinte minden olyasmire képes egy sokkal olcsóbb telefon is, még ha nem is noname, hanem ismert márka. Nem minősítés, de tény, hogy ennyiért leginkább az iPhone-ok vannak, vagy még talán Samsungok is, mindegyikből a csúcskategória, de akkor sem értem, minek olyanokat venni, például nem hétköznapi dologként a NASA rendszerébe azok sem képesek beférkőzni, hétköznapi dolgokra pedig az olcsóbbak is képesek!
2019. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem teljesen komplettek. Én 60.000-nél többet nem adnék egy telefonért.
2019. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más mobil tetszik.
2019. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

A Pain & Gain című filmben van egy remek jelenet. A főszereplő egy piti kis bűnöző, irigyel mindenkit, aki nála jómódúbb. Egyszer csak azt mondja valaki neki:


"- Azért vagy te egy senki, csóró, mert nem tanultál tovább!"


Na, ez jusson eszébe az összes irigykedőnek is, azért vagytok ti csórók, mert szakmunkások vagytok, persze, hogy nem kerestek annyit, mint aki hajlandó volt áldozatokat hozni a tanulás oltárán, akkor, amikor kellett. Ennyike.

2019. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne lenne normális?

Ha megteheti, akkor vegye.

Nem kell milliomosnak lenni hozzá. Elég előfizetéses csomagban megvenni.


"azért vagytok ti csórók, mert szakmunkások vagytok,"

Egy jó szakmunkás nem feltétlen "csóró" és egy diplomás is kereshet nagyon keveset.

Abban egyetértek, hogy az irigység az ami nem normális. Kit érdekel, hogy kinek mije van.


Olyat veszek ami nekem megfelel. Egy akármilyen csúcs kategóriás telefon nekem túl sok lenne. Nem használnám ki. Viszont én másra nem sajnálom a pénzt.

A laptopom kb fél millió volt, mert tényleg kell. (nem apple) A fényképezőgépem is 300 felett volt, de még legalább a dupláját költöm rá, mert kihasználom.

2019. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!