Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Max.18 millióért hol lehetne...

Max.18 millióért hol lehetne normális, kétszobás panellakást venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nem elit de nem tré környéken, legalább kétszobás lakásra gondoltunk. Max 18 millió. Merre érné meg nézelődni?

2017. júl. 8. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha valaki elit környéken ajánlana neked a max 18 milliós keretbe beleférő lakást akkor nem kellene? Vagy a maximum limit mellet ezt minek kötötted ki?

Amugy manapság sehol.

2017. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, valóban szükségtelen volt oda írni. Bár szerintem a kérdés lényegén nem változtat.
2017. júl. 8. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2017. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%
Nézd ha van autód akkor 16.dik kerület esetleg valami agglomerációs város. Budapest nagyváros igazán nyugi talán sehol sincs,de mondom talán még a 16.-dik kerületben(Cinkota..stb) viszonylag közel a belváros Árkád Örs Vezér tere 2-es metró. Remélem tudtam segíteni. :)
2017. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csepel, Erdősor út (4 emeletes házak), sétányokon (Nyuszi, Cirmos, Csikó), ennyiért szép, panelprogramos, gázfűtéses lakásokat lehet kapni.
2017. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%
Én még várnék vele nem azért ,de mit kap manapság az ember Budapesten ha lakást akarna venni ? Túlárazott lakásokat. Majd kidurran egyszer a lufi aztán nem fogják ennyire túlárazni a lakhatást.
2017. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 vagy igen vagy nem, ilyen ez a spekulációs lakás vásárlás...
2017. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Őrmező? Minden szempontból korrekt környék, de azért elitnek nem mondanám, 18 körül már ki lehet fogni panelokat, én találtam többet is, pláne a kisebbekból (49-53 nm).m Meg persze nyilván ezek nem a full extrán felújított verziók, azok 20 fölött kezdődnek. Ennyiért én ott vennék, szerintem ideális környék, kezdő lakásnak meg nopláne.
2017. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Szinte minden budapesti lakótelepen belefér 18 millióba a 2 szoba, esetleg neccesen (vizafogó vagy pók utcai talán kicsit drágább).
2017. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!