Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookom Vajon feltortek?

Facebookom Vajon feltortek?

Figyelt kérdés
Volt mar massal is ilyen?.ugy kezdodott. Telefonozok.ra akrok menni egx penzes uzire egy fiu kuldott egy linket.a linket nen nyitotta meg youtobon zenet kuldott vegul megneztem szoval nem nyit9tta meg hiaba mentem ra.de a facebookomat igen h lattam kinelentekezik belole keri ujra a jelszavam.beirom 2 3 at amit szoktam neh a magamse tom instahoz facera melyik kiprobalom amit megadhattam es semelyik se jo. Erre kerem h emailembe v teloszamra.jojjon email h uj jelszot erre kiirja n******4f*******.hu nekem nsm is volt freesmailes izem h mier arra jon az uzenet ba*zki. Most szerintetek feltortek es mas arra azt az emailcimet allitotta be? Ja es mas.irt.isneoosk a regi facemre mer en ujjat csunaltam seh se tudtam.bejelentkezni.anyaerol ortam a regimre es erre. Latja ott a fejem.meg masnak ir tudnal segiteni? Ilyeneket a regi facem nem en voltam be se tok jelentkezni!akk feltortrk?h meg atalitotta az emailt is?nekem.nem.freemailem volt! Szerintetrk?
2019. jan. 7. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

"ra akrok menni egx penzes uzire egy fiu kuldott egy linket."

Te magad engedted be a vírust.

2019. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es sokszor.voltam elerheto masok szerint en meg nem is voltam facen.akkor a regin.meg be se tudtam jelentekzni.azota mar jelentettuk feltores zaklatas es nem talalhato mrg a facen es anyaerol akartam neki irni le vagyok tiltva mrg mi denki mert toroltek a facet.de vajon a messengerembe ha tenylrg feltortek meg bent lehet az illeto v mar nem tud belepni?ha jelentettem es mar nincs meg a regi facem facem?nrm talaljansenki?
2019. jan. 7. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Könyörgöm, hogy olvasd vissza azt amit leírsz, és fogalmazd át magyarra, mert össze-vissza folynak a szavak, ahogy épp sikerül lenyomni a karaktert. Értelmezhetetlen első olvasásra hogy miről van egyáltalán szó. "isneoosk", "talaljansenki", "kinelentekezik "


Nem törték fel, hanem rávettek hogy lépj be egy jelszólopó oldalra ahol önként adtad meg. Kérj jelszóemlékeztetőt, az e-amil címednek érintetlennek kellene maradnia, hacsak nem használod ugyanazt a jelszót mindenhol, mert akkor gondban vagy.

2019. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
H 1 virus kileotet a facemrol es meghulyul es geberal masnak uzeneteket?h erted? Lecci fejtsd ki
2019. jan. 7. 16:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor meg akartqm nyitni nem sikerult de kileptetett a facerol es kerte ujbol a jelszot es en beirtam a face alkalmazasba!
2019. jan. 7. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Esküszöm, nem tudom elolvasni...

A link volt maga a vírus, amire rámentél. Ellopja az adataidat. Valószínűleg buktad a fiókodat, ha más az email cím is.

2019. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Az írásod alapján nem is lepődök meg, hogy feltörték vagy vírust nyeltél be!:)
2019. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, valószínűleg ellopták a fiókodat, mert látták, hogy szubintelligens fószer vagy, aki képtelen egy összefüggő szót helyesen leírni.
2019. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha a jelszót is így írtad be, mint a kérdést és a hozzászólásaidat, akkor nem csodálkozom azon, hogy nem tudsz belépni...
2019. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!