Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kütyübazár oldalról szoktatok...

Kütyübazár oldalról szoktatok rendelni? Nem tartjátok pofátlanul drágának? Van aki annyit ad érte?

Figyelt kérdés

Jópofa hasznos kütyük, amik aliexpressen vagy ebayen max 1 dollárért vannak, de el lehet hozni 80-100 Ft-ért, azokat ez az oldal 1500, 2000 Ft-ért adja.

Komolyan van olyan idióta, aki 10x-es meg 20x-os árat ad ezekért a dolgokért?



2019. jan. 7. 19:12
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
100%
Én annak tartom. Hiába van itt a városban, egyszer megnéztem az oldalukat és eszem ágában sincs onnan vásárolni.
2019. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elvből falra tudok mászni az ilyen vacakoktól, amiket árulnak ott, a hulladék powerbankoktól kezdve a még gagyibb BT hangszórókig.
2019. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%
Nyilván van aki annyit ad érte, különben már régen csődbementek volna.
2019. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fura, hogy tech dolgokat vesz vki, és ennyire nem néz utána.

Vagy ennyire menő, hogy egy kis dolgot több ezerért vesz meg?


Nem értek egyet azzal, hogy ezek mind hulladékok lennének, én sok mindent rendelek ebayről, és nagyon jó, hasznos kis dolgok, működnek is.

Csak nem akarok egy usb-s laptop lámpáért 2000-et adni, mikor 100 ft-ért hozzájutok. Pontosan ugyanarról a termékről van szó.

2019. jan. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!