Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden iPhone kikapcsol hidegben?

Minden iPhone kikapcsol hidegben?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 6s készülékem és kb. 0 fok alatt gyorsan lemerül és kikapcsol, viszont ha szobahőmérsékletre melegszik akkor újra bekapcsol. Bevittem a szervízbe, ahol megnézték az akku állapotát és 90% a kapacitása. A szervizes azt mondta fölösleges kicserélni mert az új akku is kekapcsol hidegben. iPhone tulajok nálatok is ez a helyzet? Aki más márkát használ (android) és nem kapcsol ki hidegben a telefonja az ő válaszát is várok, hogy mi a készülék neve, ugyanis szükségem van a telefonra hideg időben is és emiatt lecserélném olyanra ami bírja a hideget. Köszönöm, hogy végigolvastad, szép estét!

2019. jan. 7. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem egy iphone 7 van és nem tapasztaltam hogy kikapcsolt volna még a -15 fokokban sem!Nem lehet az hogy már idősebb a telefon és elhasználódott az akku?
2019. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A készülék 2 éves, én is arra gondoltam, viszont a szervizes azt mondta az új is kakapcsolna mivel +15 fok fölött van az akku működési hőmérséklete. Megnézte a kapacitását, ami 90% és azt mondta az még bőven jó.
2019. jan. 7. 21:06
 3/11 anonim válasza:
Nekem iphone 7esem van, es nekem is ki szokott kapcsolni a nagyon hidegben, mondjuk ezen a telen meg nem:) Szerintem is az van, hogy regebbi telefon.
2019. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Iphone SE-m van, nem kapcsol ki semmilyen hidegben. Igaz, még csak 3 hónapos lesz, úgyhogy valószínűleg többet bír az aksija.
2019. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


3:50-től kezd el nézni.

2019. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na mégegyszer [link]
2019. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes, ilyenről még sose hallottam, de úgy látom, nem ritka az ilyen baj a 6-tal meg a 7-essel is. Nem lehet ez valamilyen más hardveres gond? Sose tapasztaltam ilyet más márkájú telefonokkal, amik ugye szintén Li-ionos aksikkal működnek.


Egyébként nekem a -6 fokos időben is 20 fok körül van a telefonom aksijának belső hőmérséklete. Nem tudom, iOSre van-e hasonló app, mint az Ampere, de érdemes lenne egy ilyennel figyelni a dolgot. Mondom, én nem tenném rá a fejem, hogy ez aksi gond.

2019. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 6s Plusom van. A régi akkuval nekem is kikapcsolt. Kimentem kb 80%-os töltöttséggel, lőttem pár képet, ezalatt merült vagy 30%-ot és kikapcsolt. Vissza sem lehetett kapcsolni, azt jelezte ki, hogy totál le van merülve. Bevittem a szobába, 10 perc után bekapcsolt, 20%-on volt.

Pár hete cseréltettem akkut. Az új még nem kapcsolt ki, de ez sem szereti a hideget, sokkal-sokkal gyorsabban merül. Pedig ez még 100%-os.

Szerintem ez a legtöbb iPhone-nál előjön :(

2019. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezek a fajta akksik nem szeretik a hideget

meg ugy alapjáraton egy elektronikai eszköz se

2019. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is gyorsan merül samsung galaxy j5-öm van
2019. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!