Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40 ezer forintig milyen...

40 ezer forintig milyen mobilt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Egyszerű hétköznapi felhasználó vagyok, szeretek fényképezni, zenét hallgatni, videózni, és néha játszani. Le szeretném hamarosan cserélni régi Windows phone-omat, milyet válasszak? Kijelzője plexi legyen, mert sokszor leejtem a telefonomat és nem szeretném, ha betörne.


Köszönöm a segítséget. :)



2019. jan. 7. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
iLike X5
2019. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

" Kijelzője plexi legyen, mert sokszor leejtem a telefonomat és nem szeretném, ha betörne."

Ilyen esetben nem az érintő repedne pókhálósra, hanek a kijelző törte be és így is használhatatlanná válna.

Egy Xiaomi Redmi 6 jó volna neked.

2019. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egy Huawei p9 lote, vagy ha egy kicsit többet is rakoltenel 54000Ft Huawei Mate 10 lite
2019. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne cseréld le a régit, jó az neked a leírásod alapján. Tegyél rá egy jó tokot.
2019. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen kínai márkát, mint pl Xiaomi, de még esetleg egy Honor is beleférhet. A 40 ezer azt kb a "már használható" kategória legalja. Ettől olcsóbban csak gagyi vackok vannak, szóval érdemes inkább még várni és 50-60 körül már kapsz olyat, amivel nem lesz gondod.


A digitizer most már kb mindnél üveg, szóval ha leejtős fajta vagy, akkor inkább vegyél rá egy erős tokot és kijelzővédő üveget.

2019. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)
2019. jan. 8. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a Meizu-kat érdemes még megfontolni, strapabíró, jó készülékek! A legolcsóbb újonnan az M6, nagyobb áruházakban 45 ezer körül mozog az ára. Átlag felhasználásra tökéletes, de játékhoz szerintem picit gyenge (persze attól is függ, mivel játszol), meg kamerában sem erős, de ilyen árban a jó kamerás telefont el lehet felejteni. Nekem M5-öm van, aminek az M6 gyakorlatilag a ráncfelvarott változata. Jó telefon, megbízható, bírja a strapát, viszont üzemidőben elég gyenge, dehát ebben a kategóriában ne várjunk csodákat...
2019. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!