Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes vásárolnom max 60 ezer forintig? Nos kaptam eddig egy két ajánlatot. Természetesen nem új telefonról beszélek.

Figyelt kérdés

Nos eddig amiken úgy gondolkodtam az Samsung galaxy A5 2016, S6 edge, Note edge, Iphone 6, Asus padfone s, vagy padfone2 , Huawei lg sony eddig nem jött számításba.

Ti mit ajánlanátok?

Mi a véleményetek ezekről a felsorolt készülékekről?


2018. márc. 4. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ezek közül, ha választanom kellene akkor S6 Edge.


De ha szívem szerint kellene mondani, akkor Sony Xperia Z3 Compact.

2018. márc. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én Huawei-t vennék, pl. P10 Lite-ot. De a Xiaomit is számításba venném. Nagyon népszerű telefonok, és 60-ért már olyat kapsz, amilyet a nevesebb gyártók 100-ért kínálnak.

A felsoroltak közül más nem jöhetne szóba nálam. 4-5 éves konstrukciókat pedig véletlen se vennék.

2018. márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Xiaomi MI A1
2018. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
Xiaomi Redmi 4X. Egy éve használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem vennék olyan drága telefonokat, mint a Samsung, stb. Ár értékben szerintem a legjobb.
2018. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Eustock-on azt hiszem a xiaomi mi a1 pont 60k.
2018. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Xiaomi Redmi 4X :)
2018. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg az ULEFONE POWER 3 telefont.

Tud annyit mint az itt általad felsoroltak, de sok mindenben pedig jóval többet tud.

2018. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!