Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki Mádia...

Van itt olyan aki Mádia markba vesz telefont? Szerintem brutálisan drága.

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek is brutálisan drága?
2019. jan. 8. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem mediamarktba veszek telefont, de most csakazert is megneztem az oldalukat. Nincs nagy különbség igazandiból a többi bolthoz vagy online webaruhazhoz kepest.
2019. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Média Márk egy kifejezetten csávó.


Különben páromnak Huawei p20 kellett és 5000rel volt drágább mint a lefhulladekabb boltban. 3 százalékot megér hogy ha baj van egy ilyen drága vacakkal akkor ne kelljen szívni.

2019. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy Xaomi Mi A2 90 ezer bekerül smartshopnál csak 60 ezer forint.
2019. jan. 8. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelen.

Szerintem meg okosan kell vásárolni.

A telefonomat majdnem féláron vettem, mert pont akcióban volt, ahogy a fényképezőgépem is.


Egyébkén én rühellem a netes vásárlást. Ha eldöntöttem mit akarok venni és az ára is megfelel, akkor besétálok a boltba, leveszem a polcról, fizetek és vigyorgok.

Nem kell a csomagküldőre várni.

2019. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
MediaMarktvan gyári garanciát kapsz, hivatalos forrásból magyarországra szánt készüléket. Míg máshol bármelyik GSM hulladék boltból szürkeimportos, bolti garanciásat (ami szrt se ér) Azért is tudják jóval az ár alatt adni.
2019. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!