Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A drága kislányom véletlen...

Almaecet kérdése:

A drága kislányom véletlen letörőlte az egyik alkalmazást a telefonomról. Ez egy notes app volt. RETTENETESEN FONTOS ADATOKKAL JEGYZETEKKEL. Vissza lehetne valahogy szereznem a jegyzeteimet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt beállítva a local backup,és semmi más hasonló biztonsági mentés.

2019. jan. 9. 01:02
 1/5 anonim válasza:
94%

Ha a program felhőbe mentett akkor igen.

Töltsd le újra nézd meg.

Ha nem akkor meg most meg tanultad, hogy

1 a gyereknek játszani kéne nem telefonozni

2 oda kéne figyelned rá és nem a telefonoddal le ültetni aztán jóvan.

3 Meg fogod tanulni beállítani a telefonodat gyerek zárral gondolom, mert még mindig az a leg egyszerűbb....

2019. jan. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem felhőbe, hanem a készülékre mentette a jegyzeteket, az app törlésével a jegyzetek megmaradhattak, nekem is van ilyen alkalmazásom.

Telepítsd újra az alkalmazást, szerintem nagy eséllyel megvan minden jegyzeted.

Nálam nem a telefonra, hanem kártyára volt beállítva a mentés, a régi telóm tönkrement, az újba áttett kártyáról pedig az alkalmazás beolvasott szépen mindent.

2019. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy az előzők is írják, talán felhőbe mentve megvannak a jegyzetek. Én mondjuk az ilyesmiket mindig felhőben tárolom, hogy ha a telefonnak pl baja lesz, akkor is hozzáférjek. Mindig minden nélkülözhetetlen adatról kell lennie legalább 1 biztonsági másolatnak (ezt a saját káromon tanultam meg én is, nem kevés bosszankodás után).

Meg abban is van igazság, amit az 1. írt, hogy gyereknek nem adjuk oda a saját telefonunkat, és nem csak emiatt.

Nálunk 2 gyerek van, egy 5 és egy 12 éves, de mindkettő tudja, hogy a szülők telefonja tabu. A kicsinek néha odaadjuk az ütésálló tokban lévő tabletet, a nagy pedig idén karácsonyra kapta meg az első, középkategóriás okostelefonját. Nekem és a feleségemnek is csúcskategóriás mobilunk van, ami bizony kissé drága mulatság volt ahhoz, hogy a gyerekek játsszanak vele.

2019. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
65%
Ha fontos adatok, akkor vissza tudod állítani a biztonsági mentésből.
2019. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most már olcsó?
2020. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!