Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csinálhatnám meg /...

Hogy csinálhatnám meg / állíthatnám be a párom és az apukám telefonját? Bővebben lent! 21/F

Figyelt kérdés
A páromnak Huawei P valamennyi, apukámnak pedig Samsung Galaxy A3 2016 telefonja van. Mind2-ejük telefonjával ugyanaz a gond. Hogyha elmentenek 1 új telefonszámot a telefon névjegyzékébe és 2 vagy több szóból áll a neve, akkor a telefon felcseréli a 2 nevet és vesszővel választja el őket. Tehát például: Kovács Ákos nevét akarják elmenteni, és a telefonjaik úgy mentik el, hogy: Ákos, Kovács. Tehát angolosan. De miért van ez? Miért így mentik el a telefonjaik? Magyar nyelvűre vannak állítva a telefonjaik. Nekem Samsung Galaxy S6 Edge telefonon van és nekem hálistennek az összes nevet jól menti el tehát normálisan magyarosan. De az ő telefonjaikkal mit kell csinálni, hogy az is "helyesen" mentse el a neveket?

2019. jan. 11. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hú, erre én is kiváncsi vagyok!


Nekem is Samsung Galaxy s6 edge van és ezt csinálja. Már egybe írom a neveket.

2019. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Telefon -> Névjegyek -> Beállítások -> Nevek megjelenítése -> Vezetéknév elöl
2019. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Írd be fordítva, Ákos Kovács, és akkor Kovács Ákos lesz belőle :D
2019. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es! Olyan nincs így ahogy leírtad. 3-as! Azt már megpróbáltam. De sajnos akkor is vesszővel választja el őket. Így: Kovács, Ákos
2019. jan. 11. 09:27
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát pedig ott kell legyen a névjegyeknél. Menü, beállítások vagy valami hasonló.
2019. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Neked milyen telefonod van? Nézd már meg, hogy a tiedben hogy van. Képernyőfotózd le és küldd el privátban.
2019. jan. 11. 09:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, Huawei Y6 van.

A Névjegyeknél jobb alsó sarokban "Menü", majd Beállítások. Itt van ilyen, hogy "Nevek megjelenítése".


Samsungnál is hasonló, itt egy videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=T2AWZY9O3nU

2019. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
A videóban ugyan a rendezést nyomja, de eggyel alatta van amit keresel.
2019. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hiába állítgatom nekem összekavarja.

Dr X Y Z nevű embereknél vagy csak a Dr X Y-nal pedig teljes káosz.

2019. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
9: A Dr-t írd a megjegyzésbe és akkor nem kavar be a neveknél.
2019. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!