Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képes lesz valaha a Huawei...

Képes lesz valaha a Huawei elérni akkora presztízst a piacon, mint az Apple az iPhone-nal? Vagy örök harmadikok lesznek a piacon az Apple és a Samsung mögött?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Sosem lesz a Huawei olyan, mint a Samsung meg az Apple. Mert nem az a célja. A Huawei tökéletesen belőtte a még megfizethető középkategóriát. Látszik is, hogy elég sok embernek van. Semmi baj nincs a telefonjaikkal, csak nem az a céljuk, hogy eladd a készülékükért az egyik veséd.
2019. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Számomra már most nagyobb presztízse van mint a felsorolt másik kettőnek. Mert ár/érték arányban alaposan veri mindkettőt kb az összes termékével. Ami ezen felül van az meg semmi más csak marketing.
2019. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Már tavaly óta a Huawei a 2. legnagyobb mobilgyártó a Samsung után. Az Apple "csak" 3.
2019. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
remélem nem, mert én nagyon szeretem a telefonjaikat, a megfizethetőségüket főleg!
2019. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

"Vagy örök harmadikok lesznek a piacon az Apple és a Samsung mögött?"


Sajnos el kell, hogy szomorítsalak, mert bizony a Huawei már egy ideje a második, ugyanis leelőzte az Apple-t! És elég jó esély van, hogy a Samsungot is lehagyják.

A Huawei ugyanis nem méregdrága preztizstelefonokat gyárt, amit a villogni vágyó hülye megvesz, aztán fél év után cseréli is.

A Huawei telefonjainak nagyon jó ár/érték aránya van, és erős a középkategóriában (amiben Apple nincs jelen, Samsung meg nem fordít rá elég figyelmet). Huawei-re kényelmes a frissítés, nem pakolja tele a telefont mindenféle haszontalan vacakkal, mint a Samsung és nem korlátozza agyon a felhasználót, mint az Apple.

Nekem volt már Samsungom (nem voltam vele megelégedve), LG-m (nem volt rossz), most van Huawei és tutira a következő is az lesz.

2019. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már most is az, Európában és az Usában az 1 helyen van majdnem teljesen, az Iphone folyamatosan csökkenti a gyártását és a Samsung is. De ennek az is az oka, hogy már nem váltogassák olyan hamar a telefonokat, tovább használják, de ha vesznek, akkor inkább Huawei, Honor márkákat.
2019. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

#5 Mint a mate20pro 300 ezerért zöldülő kijelzővel , semmit nemérő ujj és arc leolvasóval, botrànyosan gyenge videós képességekkel?


Na nem mintha ha a többi jobb lenne , ne érts félre , csak ne beszéljünk már marhaságokat , ezeket azért szeretik az emberek mert olcsóbban adják ugyan azt a szart mint az apple és a samsung.

2019. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Mate 20 Pro-m van és az ég világon semmi gondom nincs sem az arcfelismerővel (még ha fektetett állapotban van a telefon, akkor is felismer), sem az ujjlenyomat olvasóval.

És nem csak bekapcsoláskor használom őket, jó pár alkalmazásom is ezekkel van levédve.


A kijelző zöldülést jó lenne már, ha elfelejtenétek! Egyrészt, az új szállítmányokkal már semmi gond nincs. Másrészt, ha annyira peches vagy, hogy selejt (értsd: LG kijelzős) modellt fogsz ki, a szerviz cseréli/javítja 1, max. 1,5 héten belül és utána már nem lesz ez ügyben gondod vele. Saját tapasztalat, mert igen, az enyém is bezöldült, de háztól házig garanciával elrendeztem és azóta is hibátlan.


A videós képességeit viszont adom, ez sajnos tényleg így van. Már FullHD 60 FPS-sel is gondok vannak, legalábbis én azt tapasztaltam....


A kérdésre válaszolva: ezt nehéz megmondani, mert eléggé komplex téma, de ha belegondolunk abba, hogy mondjuk ilyen 4-5 évvel ezelőtt azt sem tudtuk, hogy mi az a Huawei, mára pedig a világ 2. legnagyobb okostelefon gyártója és tényleg, egyre több embernél ilyen telefont látni, akkor azt mondom, már most elég komoly presztízse van.

Ezt talán mi sem bizonyítja jobban, hogy mostanság egyre több ország rágott be a Huawei-re és akarják bojkottálni a hálózati technológiájukat.

Legalábbis én úgy értelmezem ezt, hogy jó páran megirigyelték azt a karriert, amit a vállalat befutott az elmúlt évek alatt és próbálnak most ott keresztbe tenni nekik, ahol csak lehet. Mi ez, ha nem komoly presztízs?

2019. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

A Huawei tényleg jó árértákű telefonokat csinál, de azt nem említik, hogy adatokat lopnak a felhasználótól.


Japánból és Új-Zélandról már kiutasították őket. Amerikában meg be vannak tiltva.


A Huawei nagy rendezvényt szervezett, hogy közöljék az emberekkel, mostmár hivatalosan is lehet kapni a telefonjaiakt a szolgáltatóknál. A kezdés előtt 15 perccel megmondták a HUawei-nek, hogy be lettek tiltva. Amikor elkezdődött ez az egész, a színpadon lévő csávesz köpni nyelni nem tudott.

2019. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

#7 P9 Lite 2017-em van. Tökéletes a kijelzője, gyors a rendszere, jó a kamerája és 3 napot bír az akkuja. Mégis csak 60 ezer volt és elégedett vagyok vele.

Szóval nem tudom, miről beszélsz.


#9 Hagyjuk már ezt a "lopják az adatokat" Ez kb mindegyik nagy cégnél feljött már kezdve a Goodle-től az Appel-ön és Samsungon át a Microsoftig.

Egyrészt én pl. nem regeltem a Huawei rendszerébe, másrészt ha tényleg lopnak (amire nincs bizonyíték) akkor is, mit tudnak ellopni tőlem? A pár képet, amit a kutyáról készítettem? A zenéket, amiket hallgatok? A bevásárlólistámat? Pár személyes üzenetet? Hűha! Sem ipari titkaim, sem milliókat érő fejlesztéseim nincsenek, ami érdekelné őket.

2019. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!