Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom domino most, tényleg...

Telekom domino most, tényleg megszűnik?

Figyelt kérdés

Jan. 31.-én megszűnik a domino most opció, azt mondják most.

De, ezzel a Telekom lényegesen drágàbb lesz a 25Ft-os percdíjával, a másik két szolgàltatóhoz képest.

Tényleg hagyjàk ezt? Vagy lesz újabb akció, díjmódosítás?


2019. jan. 15. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla, de azért szólj, ha van fejlemény.
2019. jan. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok
2019. jan. 15. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy majd meghosszabbítják. Ha előbb nem, február elsején kiderül.
2019. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Drága a 25Ft-os percdíj? Ja, hogy ez az említett kettő cégnél 19FT/perc? Azta... Ezt mondjuk nem tudtam (csak most jöttem rá egy gyors guglizás után). Viszont, ha bármi mást próbálsz összehasonlítani, a Vodafone a legdrágább, magasabb áron adják a szolgáltatásokat. Utánuk azt hiszem a Telenor következik és a Telekom a legolcsóbb, de lehet keverem és a Telenor a legolcsóbb (viszont nekik nincs otthoni TV/internet/telefon mindenes pack-juk).
2019. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy volt, hogy lezárásra kerül február 1-től, de aztán meghosszabbították, így még lehet használni, telekom alkalmazáson keresztül.
2019. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!