Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb kamerás...

Melyik a legjobb kamerás telefon középkategóriában?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok és ez lenne az egyik legfontosabb szempont.

2019. jan. 17. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Igazam lett
2019. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

Tévedsz, én például 31 éves vagyok, már jó régen nem szűz, de ez nem is az a kategória! És mégis mire számítottál, hogy majd egy ilyen magadfajta p#rverz bunk# parasztot felpontozunk???!


Kérdező, több jó telefon is van ebben a szegmensben, különböző tudású kamerával:

Nokia 6.1 (2018) 4/64 GB : 16 MP, elfogadható képminőség, a lényegre fókuszálva viszont tűéles. Videózni 4K-ban is lehet vele, viszont FHD-ban is csak 30fps a maximum, 60fps eléggé kétséges!

Huawei Mate 20 Lite : 20 MP teljes részletgazdagsággal, de a képminőség abszolút csak az elfogadható kategória, digitális zoomnál szemmel láthatóan hagy némi kívánnivalót maga után, ennyi pénzért jobbat is láttam már! Videózni 4K-ban nem tud, FHD-ban viszont 60fps-sel is gond nélkül.

Honor 8X : dettó ugyanaz, mint a Mate 20 Lite, csak olcsóbban, és kevesebb kontraszttal!

Sony Xperia XA2 : a legjobb! 23 MP, kontrasztos tiszta vonalak, nagyon kevés pixelesség, összességében nagyon szép minőség és nagy felbontás együtt! Videóban is tudja, amit kell: 4K@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps. Az egyetlen bibi, hogy csak 3 GB ramja van, ami manapság már kezd egyre kevesebb lenni, ennyi pénzért is már több járna! A "nagytesó" (XA2 Ultra) ugyanezt tudja, ramja is már 4 GB, viszont legolcsóbban éppen 100 ezernél kezdődik, nagyon ritkán láttam eddig 98 ezerért!

2019. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a Google Pixel XL kamerája csak "hivatalosan" a legjobb, mert a szakértő nagyfejesek azt mondták, de a gyakorlatban viszont borzalmas képeket csinál!
2019. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Huawei p9lite
2019. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
-
2019. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!